Lato w rytmie Vital

Na plaży, w górach, w mieście czy we własnym ogrodzie – gdziekolwiek będziesz spędzać letnie dni, kompleksowo zadbaj o swoje piękno! Skup się na tym, co najważniejsze – zdrowiu, relacjach oraz dobrym samopoczuciu i… poczuj się Vital!

 

 

 

 

Latem zadbaj o siebie!

To właśnie teraz, w najcieplejszą porę roku, warto zadbać o swoją pełną regenerację. Odpowiednia dieta, bogata w witaminy i składniki mineralne, pozwoli Ci przygotować ciało na lato. A osłabiony organizm, przesuszona skóra i cienkie włosy, wsparte kolagenem, odwdzięczą się blaskiem i młodzieńczym wyglądem.

Czy wiesz, że na stan Twoich włosów, skóry i paznokci wpływa poziom kolagenu? To jedno z najczęściej występujących białek w organizmie człowieka. Niestety – już od 25. roku życia naturalna produkcja kolagenu zmniejsza się o ok. 1% rocznie, natomiast jego gwałtowny spadek następuje po 50. roku życia. Dlatego też, coraz więcej kobiet decyduje się na stosowanie kolagenu w wygodnej dla siebie formie.

Pamiętaj o tym, że suplementacja kolagenu może przynosić korzyści dla skóry, włosów, paznokci oraz wzmacniać mięśnie i kości.* Kolagen, działając jak klej, buduje ich strukturę i dlatego nazywany jest białkiem strukturalnym, stanowiącym około 30% wszystkich białek w ludzkim organizmie.

Jak być Vital każdego letniego dnia?

Początek nowej pory roku, szczególnie takiej, która wprowadza nas w dobry nastrój, to idealna okazja do wypracowania zdrowych nawyków. Poranna joga albo bieganie, spacer o świcie, a może ograniczenie mediów społecznościowych? Wprowadzenie drobnych zmian w codziennych rytuałach może wspomóc budowanie dobrego nastroju oraz wesprzeć nasze zdrowie od środka. Warto holistycznie spojrzeć na swoje ciało i ogólne samopoczucie. To zdrowie powinno być dla nas priorytetem.

Marka Vital Proteins – lider wśród produktów kolagenowych w USA** – oferuje kolagen w dwóch wersjach: Collagen Peptides (kolagen wołowy) oraz Marine Collagen (kolagen rybi). Unikalne mieszaniny peptydów kolagenowych w największej dziennej porcji na polskim rynku, wytworzone bez użycia środków chemicznych, można wykorzystywać w czasie przygotowywania codziennych posiłków. Kolagen Vital Proteins idealnie sprawdzi się jako dodatek do owocowego shake’a, lodowego deseru czy kawy (ciepłej lub mrożonej), możesz dodawać go do tego, co lubisz. Bo bycie Vital nie oznacza wprowadzania rewolucji do naszego rytmu dnia. To dodanie do niego drobnych elementów, które wpływają na nasze szczęście i poczucie spełnienia. Zadbaj o siebie od środka i odkryj swoją witalność!

*** Kolagen to białko. Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej i zdrowych kości.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: