Rozkwitaj na wiosnę z Vezzi!

W kultowym już filmie “Diabeł ubiera się u Prady” grana przez Meryl Streep Miranda Priestly sarkastycznie zauważa: “Kwiaty? Na wiosnę? Przełomowe”. A jednak fakty mówią same za siebie: motywy florystyczne w obecnym sezonie są absolutnie w trendzie! Nic dziwnego więc, że wiosenna oferta Vezzi rozkwita feerią kwiatowych motywów.

 

 

 

Wiosna, ach to Ty!

Wiosna już puka do naszych drzwi. Wraz z jej nadejściem przyroda rozkwita uśpionymi pąkami oraz oszałamiającą paletą barw i rozkwitnąć powinny nasze garderoby oraz… szkatułki na biżuterię. Spragnione słonecznych i dłuższych dni z ulgą zrzucamy ciężkie okrycia, by znowu nosić zwiewne, lekkie kreacje, odsłaniać ciało i eksponować ulubioną biżuterię. W sklepie Vezzi botaniczne motywy zdobią naszyjniki, kolczyki, pierścionki i bransoletki. Naszyjnik Kwiatuszek z kryształkiem subtelnie uzupełni sukienkę z dużym dekoltem w modnym odcieniu błękitu. Możemy dobrać do niego kolczyki do kompletu.

Pastele i złoto – duet doskonały!

Pastele to kolory, które będą nam towarzyszyć tej wiosny, a ich niekwestionowaną królową jest barwa brzoskwiniowa. Instytut Pantone, światowy autorytet w dziedzinie kolorów oraz rozwiązań cyfrowych dla projektantów ustanowił brzoskwiniowy odcień kolorem roku 2024. Jego subtelność i ciepło pięknie podkreśli opaleniznę. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z wiszącymi Kolczykami Kwiaty Vezzi o złotej barwie. Zwłaszcza, że biżuteria XXL wciąż jest na fali!

Biżuteria Vezzi w złotym kolorze z motywem kwiatowym będzie także idealnym dopełnieniem zwiewnych kreacji o oliwkowym odcieniu.

Kolorowy zawrót głowy!

Piękno budzącej się z zimowego snu przyrody może wyrażać kolorowa, radosna i pełna energii biżuteria. W końcu słowo „wiosna” pochodzi od prasłowiańskiego wyrazu „vesna”, a „ves” oznacza „wesoły”. Niech komplety bransoletek, naszyjników i pierścionków Vezzi z naturalnymi kamieniami i w wiosennych, żywych barwach symbolizują odrodzenie oraz dodają nam energii i radości życia. Nie tylko na wiosnę!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: