KONKURS: Ta kobieta mnie inspiruje! #herstory

Portal ohmydaily.pl kolejny raz ogłasza konkurs #herstory. Tym razem w nieco zmienionej formule! Konkurs dedykowany jest kobietom. Zadaniem konkursowym jest wskazanie innej kobiety, która swoim życiem wpłynęła na nasze – zainspirowała nas. Opowiedzcie nam o kobiecie, która Was inspiruje!

 

 

 

Zasady konkursu

W zgłoszeniu należy opisać postać kobiety, z której czerpiecie inspiracje. Kobiety, której historia i doświadczenie wywarło na Was na tyle duże wrażenie, że postanowiłyście wziąć coś z jej życia i doświadczenia dla siebie. Może to być to postać ogólnie znana, ale też bliska tylko Wam osobiście. Może to być postać historyczna albo współczesna. Kobieta młoda lub doświadczona życiem. Wszystko zależy od Was!

Na wszystkie Wasze historie czekamy do 30 listopada pod adresem: kontakt@ohmydaily.pl

Nagroda to ALBUM 120 twarzy Marty Frej

To 120 poruszających memów Marty Frej, które dotykają ważnych i aktualnych problemów społecznych, skłaniają do refleksji i odsłaniają trudną prawdę o polskiej rzeczywistości.

Siebie i swoje poglądy można wyrażać na wiele sposobów, jednak tym, co do współczesnego człowieka przemawia najbardziej, jest obraz.

Marta Frej, polska malarka, ilustratorka i animatorka kulturalna, opisuje dzisiejszą rzeczywistość i swój stosunek do niej za pomocą memów. W tych obrazach z błyskotliwymi, celnymi podpisami porusza wiele trudnych tematów dotyczących m.in. praw kobiet, feminizmu, nietolerancji wobec mniejszości seksualnych, ekspansji Kościoła katolickiego w życiu publicznym, wykluczenia, stereotypów… Jej profil na Facebooku obserwuje ponad 200 tysięcy osób, a memy z prawdziwymi do bólu hasłami zna pewnie cała Polska.

Link do konkursu: https://ohmydaily.pl/konkurs-ta-kobieta-mnie-inspiruje-herstory/

Link do regulaminu: https://ohmydaily.pl/regulamin-konkursu-ta-kobieta-mnie-inspirujeherstory/

O portalu: Ohmydaily.pl to poradnik dla szukających inspiracji kobiet 30+. Piszemy o sprawach ważnych dla każdej kobiety, ale też codziennych.

https://ohmydaily.pl/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: