III FORUM KOBIET już za niespełna 3 tygodnie! KUP BILET

Zapraszamy serdecznie do udziału w III Forum Kobiet, organizowanym przez Europejski Klub Kobiet Biznesu. To konferencja biznesowo-naukowa, która gromadzi wybitnych ekspertów, przedstawicieli świata biznesu i nauki, oraz osoby poszukujące inspiracji i wiedzy.

– Główne tematy paneli dyskusyjnych, które pojawią się na naszym Forum, dotyczą kluczowych kwestii współczesnego świata biznesu oraz życia zawodowego kobiet. Od tematu, jak pokonać syndrom oszusta, po sztukę zdrowej rywalizacji czy rozwój sztucznej inteligencji w biznesie. Wspólnie z wybitnymi przedstawicielami świata mediów i nauki porozmawiamy także o kreowaniu wizerunku kobiet w mediach. Nasze panele będą dotykać ważnych zagadnień związanych z sukcesem i wyzwaniami kobiecego świata biznesu. – zapowiada Ilona Adamska, pomysłodawczyni konferencji, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Wyjątkowość tegorocznego Forum potwierdza obecność Gości Specjalnych – Katarzyny Miller, jednej z najbardziej znanych i cenionych w Polsce psycholożek i psychoterapeutek oraz Beaty Pawlikowskiej – pisarki, dziennikarki, podróżniczki, inspiratorki, autorki ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych.
W panelach wystąpią także cenione dziennikarki najbardziej znanych stacji radiowych i telewizyjnych oraz kobiety sukcesu, przedsiębiorczynie, prezeski fundacji.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do wydarzenia, które odbędzie się 25 kwietnia w prestiżowym miejscu – Pałacu Staszica na warszawskim Nowym Świecie i bądź częścią inspirującej i pozytywnej przestrzeni do wymiany wiedzy oraz doświadczeń.
Patronat Honorowy nad III FORUM KOBIET objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski.

AGENDĘ, TEMATY PANELI, REKOMENDACJE UCZESTNICZEK POPRZEDNIEJ EDYCJI ORAZ BILETY ZNAJDZIECIE NA STRONIE: https://www.ekkbvip.pl/trzecie-forum-kobiet/

*** Konferencja kierowana jest do wszystkich kobiet. Nie tylko Członkiń Klubu.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: