Konkurs fotograficzny – Oblicza kobiecej natury

Natura jest kobietą – pełną skrajności, płynną, pokazującą akurat taką twarz, na jaką ma ochotę. Z jednej strony subtelna, krucha i płochliwa. Z drugiej dzika, nieokiełznana, czasem bezwzględna.

 

Oblicza kobiecej natury są różne. Czemu jednak nie spróbować uchwycić ich na portrecie? Powłóczyste i uwodzące spojrzenie, beztroska radość, matczyna troska i waleczność czy erotyczny chic. Pokaż nam czym dla Ciebie jest kobieca natura i jakie jej oblicze chcesz pokazać na swoim portrecie. Zachwyć sposobem interpretacji tematu, jego kreatywnym przedstawieniem i nieszablonową kompozycją.

Na portret kreatywny pt. Oblicza kobiecej natury czekamy do 24.09.2021. Prace należy wysłać na adres: konkurs@clochee.com.

Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane na wernisażu, w dniu 13.10.2021, podczas kobiecego tygodnia w Filharmonii w Szczecinie, a zwycięska trafi na okładkę Magazynu Prestiż. Dodatkowo w Konkursie zostały przewidziane nagrody ufundowane przez Organizatorów:

I miejsce: zestaw kosmetyków Clochee o wartości 500 zł, dzień z fotografem specjalizującym się w portretach kreatywnych – Maksymilianem Ławrynowiczem w Warszawie, zaproszenie na wernisaż fotograficzny z cyklu „Projekt Kobiety” Maksymiliana Ławrynowicza w Warszawie w roku 2022 (na który zapraszane są zazwyczaj polskie gwiazdy wielkiego formatu), zaproszenie na 2 wydarzenia kulturowe dla 2 osób organizowane przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

II miejsca: zestaw kosmetyków Clochee o wartości 400 zł, zaproszenie na wydarzenie kulturowe organizowane przez Fundację Projekt Kobiety w Warszawie.

III miejsca: zestaw kosmetyków Clochee o wartości 300 zł, zaproszenie na wydarzenie kulturowe organizowane przez Fundację Projekt Kobiety w Warszawie.

Organizatorami konkurs są 3 podmioty, którym bardzo bliskie są tematy kobiece. Każdy z nich w swoich działaniach wspiera i poświęca wiele uwagi płci pięknej.

Clochee, producent polskich, naturalnych i wegańskich kosmetyków, który rok 2021 promuje pod hasłem FEEL YOURSEFL. Chce zwrócić uwagę kobiet na nie same i nie chodzi tu jedynie o aspekty pielęgnacyjne, ale również o odnalezienie siebie, czasu dla siebie i odpowiadanie na swoje potrzeby. Clochee jest marką założoną przez kobietę i głównie dla kobiet, a w jej DNA wpisana jest dbałość także o Matkę Naturę.

Fundacja „Projekt Kobiety” założona przez fotografa Maksymiliana Ławrynowicza adoruje szeroko pojętą kobiecość poprzez sztukę. To uznanie kobiecego piękna, zarówno cielesnego jak i duchowego. Mówienie o nim bez barier i językiem zrozumiałym dla wszystkich – językiem sztuki. Fundację w działaniach wspierają ambasadorki honorowe, m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maria Sadowska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paulina Holtz, Honorata Witańska, Helena Norowicz.

Organizatorem Konkursu jest także Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, która jest propagatorem kultury i sztuki szeroko rozumianej, nie tylko muzycznej. Jest też inicjatorem dużego jesiennego wydarzenia, a mianowicie kobiecego tygodnia.

Szczegóły konkursu oraz specyfikacja dotycząca prac konkursowych znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie: https://www.clochee.com/regulamin-konkursu. 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: