studiotanca.pl – Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela uczą tańczyć Polaków

“Chcemy roztańczyć Polskę” – tymi słowami Agnieszka Kaczorowska-Pela przywitała zgromadzonych gości w oryginalnie zaaranżowanej przestrzeni w restauracji Gardens by Fort.

 

 

 

20 listopada, Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż, Maciej Pela zaprezentowali stworzoną przez siebie, jedyną tak wyjątkową platformę taneczną w Polsce – studiotanca.pl. To projekt, którego założeniem jest przeniesienie szkoły tańca w świat wirtualny, zachowując jak najwięcej elementów fizycznej placówki w środowisku online. Użytkownicy dzięki platformie będą mieli szansę nauczyć się kroków z nagranych materiałów video, komunikować się z trenerem, a także wymieniać między sobą spostrzeżenia w komentarzach. Nie zabraknie tu również nutki rywalizacji poprzez wyzwania, jakie udostępnione będą na portalu.

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK: Inauguracja studiotanca.pl Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli, , fot. Podlewski/AKPA

Domena w prezencie

“Na prezent ślubny dostaliśmy domenę studiotanca.pl. Wtedy już w naszym głowie pojawił się pomysł, który z nami rósł na przestrzeni lat. W końcu, gdy poczuliśmy, że jest to odpowiedni moment, rozpoczęliśmy intensywną pracę. Z każdym tygodniem uczyliśmy się czegoś nowego. Na szczęście znamy się z Maćkiem na tyle dobrze, że nasza współpraca przebiegała dokładnie tak, jak tego chcieliśmy.

Doskonale się uzupełniamy, więc uniknęliśmy jakichkolwiek konfliktów podczas tworzenia platformy” – zdradziła tancerka i aktorka, Agnieszka Kaczorowska-Pela. “Nasza platforma skierowana jest do każdego – młodszych i starszych osób. Również do tych, którzy stawiają pierwsze kroki, ale wychodzimy naprzeciw także zawodowcom, którzy chcą szkolić swoje umiejętności. Wierzymy, że w przyszłości będziemy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich” – dodała. “Do rozmów na temat tego projektu podchodziliśmy kilka razy. Oczywiście, każdy biznes wiąże się z pewnymi obawami, jednak tydzień przed startem odłożyliśmy je na bok. Kierowanie się strachem powoduje, że łatwiej się zatrzymać, a tego nie chcieliśmy.

scena z: Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, SK: Inauguracja studiotanca.pl Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli, , fot. Podlewski/AKPA

Co na platformie

Na platformie studiotanca.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Będą na niej kursy dla najmłodszych dzieci, młodzieży i dorosłych. W przyszłości chcemy dodać także lekcje dla seniorów. I to nie tylko pod kątem tańca towarzyskiego, bo zazwyczaj właśnie takie style są dedykowane starszym osobom. Mam w głowie plan, który chcę zrealizować z kimś, kto specjalizuje się w hip-hopie i przełamuje wszystkie schematy. Przed nami jeszcze wiele pracy” – zdradził tancerz, Maciej Pela.

Połączył ich taniec

Agnieszkę Kaczorowską-Pelę i Macieja Pelę połączył taniec. Ona – specjalistka w tańcu towarzyskim, on z kolei mistrz hip-hopu. Jednak udało im się znaleźć wspólny mianownik. Uwielbiają ze sobą tańczyć. Obydwoje mają wieloletnie doświadczenie w uczeniu innych i spełniają się w tym. Małżeństwo wspólnie wychowuję dwie córki – 4-letnią Emilię i 2-letnią Gabrielę. Będąc rodzicami, jeszcze bardziej doceniają oszczędność czasu i wygodę. To właśnie dlatego zdecydowali się stworzyć kurs tańca online, wiedząc, ile pozytywnych efektów przynosi. Taniec to wspaniały trening ciała, głowy, emocji i ducha, po którym energia życiowa wrasta! Subskrybując studiotanca.pl, użytkownik ma dostęp do wszystkich materiałów umieszczonych na platformie, a co za tym idzie – sam decyduje co, jak często i z kim ćwiczy oraz na jakim poziomie. Dzięki platformie każdy ma szansę na trening z najlepszymi trenerami, jakimi są: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, Michael Danilczuk, Adrianna Drozdowicz, Maciej Duda, Raydel Zalidivar Brito, Santiago Bello i Kuba Makowczyński.

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, Michael Danilczuk, SK: Inauguracja studiotanca.pl Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli, , fot. Podlewski/AKPA

Znani na inauguracji

Na inauguracji projektu pojawiło się wielu przyjaciół Agnieszki i Macieja, tancerzy, a także osób ze świata show-biznesu, a wśród nich m.in.: Anna Korcz, Maja Hyży, Agnieszka Mrozińska, Jakub Zdrójkowski, Justyna Zielska, Laura Samojłowicz, Paulina Koziejowska, Eliza Gwiazda, Maciej Panek i Anna Głogowska. “Jestem pewna, że platforma studiotanca.pl osiągnie sukces. Ludzie potrzebują tańca, a bardzo często nie mają na to czasu, lub mieszkają daleko od aglomeracji miejskiej, gdzie jest odpowiednia szkoła. Tutaj mają pełen wachlarz możliwości na jednej stronie. Wiem, że to będzie coś wyjątkowego. Agnieszka i Maciej podkreślili, że mają mnóstwo pomysłów i niejednym nas jeszcze zaskoczą. To jest wspaniałe i godne pozazdroszczenia, że dwoje ludzi z pasją zaczynają robić coś, co może się okazać biznesem życia. Oni i tak już wygrali swoje uczucia, więc mam nadzieję, że to tylko dodatkowa rzecz, która będzie ich łączyła. Bardzo im kibicuję” – powiedziała tancerka, Anna Głogowska.

scena z: Laura Samojłowicz, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Eliza Gwiazda, SK: Inauguracja studiotanca.pl Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli, , fot. Podlewski/AKPA

Innowacyjny pomysł

“Pomysł, aby stworzyć platformę taneczną, jest innowacyjny. Osoby zapracowane, które nie mogą o konkretnych porach zjawić się w danym miejscu, mają szansę skorzystać z tej wygodnej opcji. Siedząc w domu, każdy człowiek zainteresowany tańcem może spełniać swoje marzenia. Podoba mi się, że Agnieszka i Maciej nie zapomnieli także o najmłodszych” – skomentowała wokalistka, Maja Hyży. “Sama tańczę w domu. Jest to dla mnie forma wyzwolenia. Tak też spędzam czas z moimi dziećmi. Taniec jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Moja starsza córka bardzo często obserwuje mnie podczas moich występów. Myślę, że sama wykupię subskrypcję na platformie studiotanca.pl, bo zdrowy ruch u dzieci to podstawa” – dodała.

Partnerami wydarzenia byli: Gardens by Fort, Lilou, Supersonic i Dianuts Flowers.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: