OMNIRES debiutuje na 62. edycji targów Salone del Mobile

Na tegorocznych targach Salone del Mobile, odbywających się w dniach 16-21 kwietnia, po raz pierwszy zagości polska marka OMNIRES, specjalizująca się w rozwiązaniach przeznaczonych do wyposażenia łazienek i kuchni. Na stoisku zobaczymy bestsellerowe kolekcje, jak również inspirujące podejście do sztuki, wody i odpowiedzialnego designu, trafnie ujęte w spójnej idei „The Art of Water Design”. Firma, po sukcesie frankfurckich targów ISH, nie przestaje zmierzać w kierunku międzynarodowej ekspansji. Uczestnictwo w europejskich imprezach targowych, to czytelny komunikat potwierdzający rosnące znaczenie OMNIRES poza granicami Polski.

 

 

 

 

 

OMNIRES jest marką cenioną nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przez branżę budowlaną i architektów. Ich produkty, obejmujące baterie łazienkowe i kuchenne, wanny, umywalki, systemy prysznicowe oraz akcesoria łazienkowe, wybierane są od lat przez czołowe biura projektowe w Polsce, a teraz także i na świecie. Za zaufaniem architektów do marki OMNIRES stoi ponad 30-letnia historia firmy, jej prestiż oraz zdolność do wprowadzania odważnych wykończeń kolorystycznych i wyrazistych form do współczesnych wnętrz. Dzięki temu OMNIRES nie tylko łatwo dostosowuje się do stale zmieniających się potrzeb rynku, ale staje się pionierem w tworzeniu nowych standardów w branży wyposażenia oraz armatury łazienkowej i kuchennej.

Pomysłowość, wizja, innowacja

Strefy stoiska OMNIRES na zbliżających się Salone Del Mobile w Mediolanie, zaprojektowane przez renomowaną pracownię Łoskiewicz Studio, pokażą harmonijne połączenie sztuki, wody i designu. Ciemna kolorystyka  przestrzeni  wystawienniczej  –tworząc efekt galerii – będzie doskonałym tłem do wyeksponowania portfolio producenta, znanego z unikalnych kolorów i przemyślanej formy. Główna aleja poprowadzi gości do stref networkingowych i instalacji artystycznej w postaci fontanny z przefiltrowaną wodą z baterii SWITCH. Tematem przewodnim stoiska będzie motyw “The Art of Water Design”, w którym sztuka swobodnie popłynie z nurtem odpowiedzialnego designu.

– Kreując nasze przestrzenie, zawsze myślimy o stworzeniu wciągającego doświadczenia, gdzie produkty nie są jedynie wystawiane, ale traktowane jako elementy sztuki funkcjonalnej. Minimalizm form pozwala nam starannie wyeksponować asortyment i osiągnąć efekt galerii, gdzie zapraszamy do zrozumienia artystycznej istoty każdego produktu – mówi Paulina Shacalis, Dyrektor Zarządzająca i Kreatywna marki OMNIRES.

Stoisko D09, zlokalizowane w Hali 10, zapowiada się jako podróż przez świat zróżnicowanych form i innowacyjnego podejścia do projektowania przestrzeni. Idea koncepcyjna „The Art of Water Design”, poza wartością funkcjonalną będzie także medium artystycznym. Sztuka użytkowa popłynie tu wraz z wodą, tworząc zjawiskową instalację. Minimalizm wizualny detali, połączony z wyjątkowymi kolorami, ma szansę zachwycić w Mediolanie nawet najbardziej wymagających odwiedzających. Na stoisku doświadczymy potencjału, jaki tkwi w połączeniu sztuki, wody i designu. Już teraz warto zarezerwować czas i otworzyć się na doznania estetyczne, które marka OMNIRES oferuje w codziennym użytkowaniu łazienki i kuchni.

Jak dojechać na targi?

Na Salone del Mobile można łatwo dojechać środkami transportu publicznego z Mediolanu, pociągiem lub samochodem. Najszybciej dostaniemy się na teren targów czerwoną linią metra M1 do stacji Rho-Fiera (ostatni przystanek). Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie targów.

Więcej na: https://omnires.com/pl/

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: