Szczęśliwe chwile w Nowym Roku z zegarkiem Vezzi

Nowy Rok to czas refleksji, podsumowań, a także snucia marzeń i układania planów. W noworocznych postanowieniach i wyzwaniach może nam towarzyszyć idealny dodatek – nowy zegarek od Vezzi. Niech ten symbol czasu odmierza tylko szczęśliwe godziny!

 

 

 

 

Nowy Rok to doskonały moment na wybór nowego zegarka. W wielu kulturach zegar uosabia ulotność chwil, ale także nieskończoność, ruch i doskonałość. Symbolizuje również rozsądek, spokój, porządek i powtarzalność. Trudno wyobrazić sobie bardziej trafiony zakup na początek Nowego Roku – by metaforycznie wspomagał nas w rutynie zaplanowanych wyzwań i odmierzał nowy, radosny czas!

W ofercie Vezzi znajdziemy wiele różnorakich modeli zegarków: w kolorze srebrnym, złotym lub o barwie różowego złota; z okrągłą bądź prostokątną tarczą; na bransolecie lub pasku z tworzywa. Na zwolenniczki minimalizmu i klasycznej elegancji czeka bogaty asortyment zegarków z białą bądź czarną tarczą. Te o barwie perłowej, brązowej lub głębokiej butelkowej zieleni przykują uwagę kobiet, które preferują wyróżniający się styl i stawiają na wyrazistość oraz oryginalność.

Niezwykłego uroku dodadzą kryształki i motywy lunarne na tarczach wybranych zegarków. Ciekawą i przyciągającą spojrzenia ozdobą są także zawieszki w kształcie koniczynki lub serca, dodane do niektórych modeli.

Materiał bransolet zegarków Vezzi to stal chirurgiczna. Mechanizmy i baterie zostały wyprodukowane w Japonii. Paski posiadają możliwość regulacji.

 

www.vezzi.pl

www.facebook.com/vezzipl

www.instagram.com/vezzi.pl

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: