Magdalena Popiel Atelier już otwarte. Premiera z udziałem gwiazd na Mokotowie

Magdalena Popiel Atelier – to nowe stylowe miejsce na warszawskim Mokotowie, gdzie kobiety spełnią swoje marzenia. Przynajmniej te dotyczące kreacji ślubnych i wieczorowych. Na uroczystym otwarciu nie zabrakło atrakcji oraz gwiazd: Marceliny Zawadzkiej, Marty Rentel czy Adrianny Krysian.

 

 

 

Magdalena Popiel, której kreacje upodobały sobie znane aktorki i celebrytki, zaprasza przyszłe panny młode – i nie tylko – w nowe, wyjątkowe miejsce, gdzie odnajdą swoją wymarzoną suknię. Na uroczystym otwarciu Magdalena Popiel Atelier przy ul. Puławskiej w Warszawie pojawiły się m. in. Adrianna Krysian, Marta Rentel, Amelia Kierwiak, Paulina Maszewska (Soboń), Karolina Malina, Aria Martelle, Wiganna Papina, Suzie Pacałowska, Magdalena Gawęcka oraz muza projektantki: modelka Marcelina Zawadzka. Na gości czekały nie tylko kreacje z kolekcji 2024, pokazane przedpremierowo, zjawiskowe suknie ślubne i wieczorowe, ale także wiele innych niespodzianek.

Piękno zaprezentowanych kreacji podkreślił pokaz luksusowej biżuterii marki Savicki.

Dostrzegamy synergię między pracą Magdaleny Popiel a marką jubilerską Savicki, która specjalizuje się w segmencie Wedding&Engagement. Wyjątkowa biżuteria jest zwieńczeniem kreacji każdej panny młodej. Ślub to moment, gdy kobieta chce czuć się wyjątkowo, a suknie autorstwa Magdy, podobnie jak nasza biżuteria, są właśnie po to – pozwalają uwolnić i podkreślić wewnętrzne piękno – przekonuje dyrektorka marketingu marki Savicki Dagmara Polak.

W ramach wyjątkowych warsztatów z Joanną Nocoń wszyscy chętni goście mieli okazję spróbować techniki kreatywnego kolażu korzystając z materiałów pozostałych z produkcji kreacji Magdaleny Popiel. Jak się okazało, kawałki tkanin czy koronek połączone z ozdobami i z pozoru nie pasującymi do siebie materiałami – to przepis na dzieło sztuki. Hitem wydarzenia było także Bubble Piano, czyli pianino, które zamiast wydawać miłe dla ucha dźwięki, skrywało kranik z pysznym, schłodzonym prosecco. Przy tylu gościach i sukniach ślubnych nie mogło zabraknąć toastów z bąbelkami!

Magdalena Popiel to absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru i kursu konstrukcji eksperymentalnej w Central Saint Martina w Londynie. Ma za sobą finał Fashion Designer Awards 2018, finał New Look Design Refresh oraz Carlo Rossi 2016 r. W roku 2020 otrzymała nagrodę Kobieca Marka Roku Klasa i Styl. Przy projektowaniu kolekcji inspiruje się sztuką, ogrodami, roślinnością, wystrojem wnętrz, snami.

Ale jak podkreśla, największą inspiracją są jej klientki – kobiety, które w przyjaznym miejscu i atmosferze mogą wyrazić swoje potrzeby.

Pragnę, żeby kobiety „rozkwitały” w moich sukniach, poczuły się wyjątkowo pięknie. Otwieram atelier właśnie po to, by widzieć radość w ich oczach i zapewnić im niezapomniane przeżycia podczas ich największych dni – mówi Popiel. Jak podkreśla, suknia ślubna to symbol nowego etapu w życiu, a jej misją jest sprawienie, by kobiety mogły czuć się tego dnia wspaniale i wystąpić przed gośćmi w wielkim stylu.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: