Weź udział w III Forum Kobiet! Niezwykła konferencja już w kwietniu w Warszawie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w III FORUM KOBIET – wyjątkowej KONFERENCJI skierowanej do WSZYSTKICH kobiet, niezależnie od tego, czy są członkiniami Klubu, czy też nie prowadzą własnego biznesu. To wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich kobietach pragnących rozwijać się, inspirować i nawiązywać wartościowe kontakty.

 

 

 

 

– Podczas III FORUM KOBIET będziemy mieli przyjemność gościć cenione osobistości, które zainspirują nas do działania i rozwoju. Wśród naszych Gości Specjalnych znajdą się Katarzyna Miller – jedna z najbardziej znanych i cenionych w Polsce psycholożek i psychoterapeutek oraz Beata Pawlikowska – pisarka, dziennikarka, podróżniczka, inspiratorka, autorka ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni forum.

Oprócz naszych wyjątkowych Gości Specjalnych, na III FORUM KOBIET będziemy mieli przyjemność gościć także panelistki reprezentujące różnorodne środowiska. Wśród nich znajdą się kobiety biznesu, dziennikarki ze znanych stacji radiowych i telewizyjnych, przedstawicielki Spółek Skarbu Państwa, wykładowczynie akademickie oraz nasze wspaniałe Klubowiczki.

Główne tematy paneli, które pojawią się na Forum:

✅ Między sukcesem a wątpliwościami. Jak pokonać syndrom oszusta?
✅ Szefowa życia i liderka w biznesie.
✅ Sztuka zdrowej rywalizacji, czyli o konkurencji w biznesie.
✅ Sztuczna inteligencja w biznesie: Wyzwania, szanse, zagrożenia.
✅ Rola mediów w kreowaniu wizerunku kobiet.

III FORUM KOBIET to nie tylko miejsce do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale również do budowania relacji oraz rozwijania się zarówno zawodowo, jak i osobowo.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do nas i zanurz się w inspirującej atmosferze pełnej możliwości i potencjału do rozwoju.

Bilety na evently.pl

➡️ LINK DO ZAKUPU BILETÓW: https://evently.pl/events/4148-iii-forum-kobiet

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: