Kropla urody od NanoCosmetics. Koniecznie wypróbuj!

Wiele kobiet szuka prostych, skutecznych i naturalnych sposobów na poprawienie urody przed ważnym wydarzeniem. W codziennym pędzie, w sytuacji przed spotkaniem w gronie rodziny lub przed imprezą możemy jednak nie dysponować czasem pozwalającym na wykonanie profesjonalnego zabiegu w salonie kosmetycznym. Odpowiedzią na te potrzeby jest preparat od marki NanoCosmetics w wygodnym, poręcznym opakowaniu!

 

 

 

 

Okres jesienno-zimowy, jak również wczesna wiosna to ciężki czas dla skóry. Trudne warunki atmosferyczne: mróz i wiatr, kontrastują z suchym, ciepłym powietrzem panującym w zamkniętych pomieszczeniach. Do tego zaliczyć jeszcze można brak snu, dietę uboższą w witaminy i stres. Na efekty zmasowanego ataku na cerę nie trzeba długo czekać: przesuszenie skóry, utrata jędrności, kłopoty z pękającymi naczynkami krwionośnymi – to tylko niektóre ze skutków szkodliwego oddziaływania czynników zewnętrznych. Aby je zwalczyć nie wystarczy tylko unikać stresujących sytuacji i stosować krem nawilżający. W walce o zdrową, piękną i nawilżoną cerę warto sięgnąć po broń skuteczną, ale mającą swe źródło w naturze. Wszystkie te założenia spełnia kolagen oferowany przez polską markę NanoCosmetics, której misją jest poprawa wyglądu i kondycji skóry przy użyciu produktów naturalnych, łatwo wchłaniających się i bezpiecznych, nawet dla tak wymagających klientek, jak kobiety w ciąży!

– NanoCosmetics jest spółką specjalizującą się w produkcji i rozpowszechnianiu kosmetyków naturalnych, a dokładnie rzecz ujmując – w preparatach zawierających kolagen – mówi Ewa Szymańska, współwłaścicielka marki.

– Większość kosmetyków dostępnych na rynku zawiera ten składnik w niewielkiej ilości i w postaci trudno przyswajalnej. W naszych preparatach kolagen jest pozyskiwany z ryb pochodzących z certyfikowanych hodowli, które są badane m.in. pod kątem obecności metali ciężkich. Jest to bardzo istotna kwestia, gdyż przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasz ekokosmetyk był wolny od wszelkich szkodliwych substancji. Kolagen marki NanoCosmetics pochodzący z ryb to produkt ekologiczny i naturalny.  Jego skuteczność i wszechstronność działania jest imponująca, gdyż pomaga on nie tylko w przywróceniu jędrności skóry, lecz również łagodzi objawy wszelakich problemów skórnych takich jak: łuszczyca, alergia, atopowe zapalenie skóry i wiele innych. Mamy na to dowody, ponieważ prowadzimy testy aplikacyjno-użytkowe, zarówno z naszymi klientami, jak i z pacjentami klinik, które współpracują z ośrodkami laboratoryjnymi.

Kolagen, jako podstawowy budulec tkanki łącznej, bezpośrednio odpowiada za utrzymanie właściwego poziomu jędrności skóry. Niczym siateczka podtrzymuje owal twarzy i nadaje jej młodszy, pełen wigoru wygląd, poprawia też stan nawilżenia i bezpośrednio wpływa na spłycenie zmarszczek. Problem polega jednak na tym, że już po 25. roku życia zdolność wytwarzania tego białka przez nasz organizm spada z każdym rokiem o 1%. Warto więc odpowiednio wcześnie zadbać o uzupełnienie kolagenu. Do tego celu idealnie nadają się produkty marki NanoCosmetics, które są łatwo wchłaniane przez skórę i dlatego zapewniają zjawiskowe rezultaty:

– Polecam wszystkie nasze kosmetyki (śmiech) – mówi Ewa Szymańska, współzałożycielka marki NanoCosmetics. – Oferujemy trzy typy produktów: Active Gel Pure to czysty kolagen. Z kolei Active Gel Hialuronic z kwasem hialuronowym sprzyja ujędrnieniu skóry, zwłaszcza tej dojrzałej oraz wygładza zmarszczki. Kwas hialuronowy w połączeniu z kolagenem stanowi prawdziwy „shot” dla skóry. Ta forma znakomicie sprawdza się przed ważnym wyjściem, gdy chcemy poprawić wygląd naszej skóry w sposób szybki i nieinwazyjny. Prawdziwą bombą dobroczynnych składników jest również trzeci rodzaj proponowanych przez nas kosmetyków Active Gel Oat Lipid – z lipidami owsa, idealny dla osób, które cierpią na atopowe zapalenie skóry, przebarwienia czy łuszczycę. Nasz preparat umożliwia bowiem ukojenie nadwrażliwej cery, wyciszenie jej, zminimalizowanie rumienia, świądu i innych objawów typowych dla takich przypadłości.

Osoby, które na własnej skórze chciałyby przekonać się o skuteczności kolagenu nie muszą poświęcać czasu na wyszukanie odpowiedniego zabiegu i gabinetu oferującego taką usługę. Marka NanoCosmetics ma w wachlarzu swoich produktów kolagen zamknięty w poręcznych, niewielkich opakowaniach o pojemności 10 ml – idealnych do codziennego stosowania w warunkach domowych. To znakomity patent dla osób, które chcą w szybki i skuteczny sposób poprawić ogólną kondycję skóry. Warto jednak podkreślić, że te zjawiskowe efekty nie zostałyby osiągnięte, gdyby nie fakt, że produkty marki NanoCosmetics zostały zamknięte w opakowaniach specjalnie dobranych do specyfiki produktu.

– Kolagen jest produktem wrażliwym na działanie temperatury wyższej niż 25 stopni -w takiej sytuacji przestaje być aktywny i traci swą dobroczynną moc. Dlatego opakowaniami takich preparatów nie mogą być np. zgrzewane tubki. Konsekwentnie przestrzegamy tej zasady – mówi Ewa Szymańska z NanoCosmetics. – Informujemy też naszych klientów o sposobach przechowywania preparatów z kolagenem. Latem, gdy panują wysokie temperatury, idealnie sprawdza się lodówka, natomiast zimą, wystarczy unikać źródła ciepła. Nasz produkt ma formę żelu, z chwilą, gdy go przegrzejemy, produkt upłynni się i nie będzie już aktywny biologicznie. Ta reguła dotyczy każdego kosmetyku, który nie powinien przekroczyć bariery 25 stopni, bo straci swą dobroczynną moc.

Kolagen marki NanoCosmetics zamknięty w opakowaniu o pojemności 10 ml to idealne rozwiązanie dla osób chcących szybko i bezpiecznie poprawić poziom nawilżenia i ujędrnienia skóry. Choć zajmuje mało miejsca w łazience czy damskiej torebce, starczy na długo – wystarczy przecież nałożyć cienką warstwę produktu. Warto spróbować!

Więcej informacji na FB: https://www.facebook.com/nanocosmeticspl

Joanna Bielas

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: