Blue Cafe prezentuje nowy singiel „NIBYLANDIA“!

„NIBYLANDIA“ to bardzo wysmakowany, wielowymiarowy utwór, gdzie melodia i słowa są idealnym dopełnieniem. Jak mówią sami artyści Paweł Rurak – Sokal i Dominika Gawęda to piosenka o bliskości, tolerancji, zagubieniu, o relacjach międzyludzkich, o szukaniu światła w mroku.

 

 

– Tytułowa „NIBYLANDIA” to miejsce, gdzie moglibyśmy poczuć się bezpiecznie, ukoić ból i pokonać zmartwienia. Nasz świat bardzo się zmienił, a my staliśmy się jeszcze bardziej samotni i rozdarci. Szukamy bliskości, miłości, spokoju i zaufania. To wartości uniwersalne stają się teraz najważniejsze. Mamy nadzieję, że tym utworem skłonimy słuchaczy do refleksji, która towarzyszy także nam.  Nie powinniśmy walczyć ze sobą tylko nawiązywać dialog, w naszej opinii to droga do pokoju, wolności i miłości.  Utwór dedykujemy nam wszystkim zagubionym we współczesnej rzeczywistości. 

Do udziału w teledysku zespół zaprosił m.in. Julię Sobczyńską, finalistkę ostatniej edycji programu Top Model razem z partnerką. Reżyserem klipu jest Pascal Pawliszewski- twórca ostatniego teledysku Blue Cafe Reflection (ponad 23 mln odsłon na You Tube)

„NIBYLANDIA“ :

Muzyka: Paweł Rurak Sokal

Tekst: Monika Mimi Wydrzyńska/ Dominika Gawęda

1 komentarz

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: