Wyraź miłość do Mamy z Vezzi

26 maja, Dzień Matki jest szczególną datą w kalendarzu. Tego dnia wyrażamy szacunek i miłość do swojej mamy, a także podziękowanie za troskę, jaką obdarzała nas przez długie lata. Doskonałym prezentem z tej okazji będzie biżuteria. Tak, jak mama – wyjątkowa i niepowtarzalna.

 

 

 

Biżuteria w piękny i prosty sposób oddaje nasze emocje. Jej symbolika nawiązuje do najbardziej wzniosłych uczuć, takich jak miłość, wdzięczność, czułość i troska. Jest metaforą najpiękniejszych życzeń. Wśród nowości Vezzi znajdziemy biżuterię specjalnie dedykowaną Dniu Matki.

Mamy gustujące w prostocie możemy obdarować delikatnymi kolczykami z uniwersalnym motywem serca. Dmuchane serca z kolei zachwycą panie preferujące wyraziste ozdoby. Vezzi zapewnia nam podobny wybór, jeśli chodzi o naszyjniki. Uroczym dodatkiem będzie zawieszka z wygrawerowaną deklaracją naszego oddania i miłości, w formie koła z grawerem i ażurem w kształcie serca lub z ponadczasowym symbolem nieskończoności. Naturalne uzupełnienie takiego prezentu to pierścionek z serduszkami, mający możliwość regulacji i dopasowania do rozmiaru palca.

Nasze ciepłe uczucia do bliskiej sercu osoby, jaką jest mama pięknie wyrażą także kamienie. Vezzi oferuje wybór naszyjników z ametystem, kryształem górskim, opalem, cytrynem, agatem czy kamieniem księżycowym – w zależności od upodobań. Można je łączyć z bransoletkami, kolczykami i pierścionkami w piękne i spektakularne komplety.

Prezent na Dzień Matki w formie eleganckiej biżuterii Vezzi, produkowanej ze stali szlachetnej i powlekanej 14 – karatowym złotem będzie cieszył nasze mamy na co dzień i przez długie lata, przypominając o niezwykłej rodzinnej więzi.

www.vezzi.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: