Te historię zapamiętasz. Na zawsze i na wieczność

Gdy Brooklyn powraca do rodzinnego domu, zrujnowane nadzieje na taneczną karierę stają się najmniejszym z jej problemów. Nieoczekiwane spotkanie z dawnym przyjacielem wywraca jej świat do góry nogami. Odkryj najnowszą książkę Moniki Cieluch!

 

 

Kiedy Brooklyn wraca do rodzinnego domu po poważnym wypadku samochodowym, jest przekonana, że jej życie się skończyło. Jedna tragiczna chwila spowodowała, że nagradzana tancerka usłyszała wyrok: koniec kariery. Zdana na rodziców, nie potrafiła pogodzić się z losem do dnia, w którym dały o sobie znać duchy przeszłości. Jednym z nich był Matt, jej najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Problem w tym, że lata temu Brook i Matt przyrzekli sobie nawzajem, że na zawsze o sobie zapomną…

Lukrecja… Nie jadłam jej od sześciu lat.

Od nocy, w której wszystko się zaczęło i skończyło, nim zdążyłam w to uwierzyć. Przymknęłam powieki, by móc dostrzec pod nimi jego twarz.

(…) Wrócił do mnie zapach jego skóry i barwa niskiego głosu.

Delikatnie przechyliłam głowę odsłaniając szyję, jakbym na powrót mogła na niej poczuć dotyk niewinnych pocałunków. 

Matt i Brooklyn mieli o sobie zapomnieć. Czy los ponownie na to pozwoli? Przekonaj się, czytając najnowszą powieść Moniki Cieluch!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Amare i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/na-zawsze-i-na-wiecznosc-monika-cieluch-p-1997196.html

O autorce

Monika Cieluch – rodowita grudziądzanka, która szesnaście lat swojego życia spędziła w południowej Anglii. Matka, żona, siostra dwóch braci oraz wielbicielka miętowej czekolady i pieszych wycieczek. W roku 2018 zadebiutowała powieścią obyczajową Miłość szeptem mówiona. Następnie na rynku wydawniczym ukazała się trylogia Niepokorni oraz powieść sensacyjna z nutką erotyki Do ostatniej kropli krwi. Serca czytelników zdobyła komedią romantyczną A niech to szlag!. Autorka książek, w których główną rolę odgrywają emocje i realnie wykreowani bohaterowie. Wierna zasadzie: pisać tak, by Czytelnicy uwierzyli w stworzone przez nią historie.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: