2500 tulipanów dla Krakowianek….za jeden uśmiech!

Pomimo pochmurnej pogody w samym centrum miasta można było spotkać tłumy uśmiechniętych Pań. Tak wyglądał finał akcji „2500 tulipanów dla Krakowianek”, która odbyła się już po raz piąty na rondzie Mogilskim.

 

 

– Idea tego wiosennego, pozytywnego i radosnego happeningu to po prostu chęć zrobienia czegoś szalonego, pozytywnego i niecodziennego. Wydarzenie staje się powoli krakowską tradycją – każdego roku coraz więcej Pań przybywa na rondo w tym dniu specjalnie po to, by zostać obdarowaną kwiatem. Walczę z komunistycznym i czasami negatywnym odbiorem tego święta oraz stereotypem, iż „za darmo” umarło. To miły gest płynący prosto z serca, który w świecie komercji i wszechobecnej sprzedaży dla wielu Pań jest miłym zaskoczeniem. Chciałem serdecznie podziękować mojej żonie oraz Przyjaciołom Waldemarowi Rylowi oraz Katarzynie Przybyle za wsparcie i pomoc w trakcie trwania akcji – mówi organizator Dawid Łasut.

Każda Pani otrzymała również pakiet voucherów zniżkowych od najbardziej prestiżowych krakowskich oraz ogólnopolskich marek. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się 3G Dentist, Alina Roszczyńska – kancelaria ubezpieczeniowa, Podróże Życia Wakacyjny świat, Magia Day Spa, Pierre Cardin C.H. Czyżyny, The Secret Soap Store, Leśne Spa, winiarnia Klimaty Południa, Optimal Fit – catering dietetyczny, Kumazu, restauracja Vistula Port, pracownia cukiernicza Łysa Góra, CJR Efektywny rosyjski, Barber Familia Barber Shop & Academy, biżuteria Lacrime D’oro oraz drukarnia GOMEO.

Powtórka happeningu już za rok! A więcej informacji o tym i kolejnych projektach społecznika znajdziecie na jego stronie https://www.facebook.com/dawidlasut/.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: