12. urodziny wydawnictwa I.D.MEDIA już dziś!

Gdy 12 lat temu Ilona Adamska zakładała agencję wydawniczo-promocyjną, nie spodziewała się, że po upływie ponad dekady pod nazwą I.D. Media świadczone będą usługi PR oraz wydawane będą książki, magazyny, serwisy internetowe i blogi. Firma od lat z powodzeniem organizuje również gale, eventy oraz stałe plebiscyty: Imperium Urody, Prestiżowy Produkt Roku, Diamenty Kobiecego Biznesu oraz najbardziej znany konkurs – Lwice Biznesu.

 

Firma I.D.MEDIA znalazła się w 2016 roku w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBSA wśród 100 firm najprężniej się rozwijających, a sama właścicielka – Ilona Adamska nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetką za wspieranie przedsiębiorczości kobiet. W ręce Adamskiej trafiły również nagrody w konkursu Polish Business Queen 2016 za kreatywność w biznesie czy tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet w 2015 i 2017 roku.

Już dziś w prestiżowym Loft 44 odbędą się huczne urodziny Agencji Wydawniczo- Promocyjnej I.D.MEDIA połączone z wręczeniem statuetek BESTSELLERY ROKU 2018. Na ponad 200 gości czeka pyszny urodzinowy tort, występ Anny Hameli i Artura Gotza, a także liczne konkursy z nagrodami.

Celem naszego nowego plebiscytu jest wspieranie marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Chcemy pokazać, że prestiż w biznesie to nie tylko komfort tworzenia i kreatywne zaplecze. To przede wszystkim styl komunikacji, ekspozycji i promowania. To także wysoka jakość i wizja nastawiona na sukces. Każda wartość w biznesie może nabrać prestiżu, a każda marka/produkt okazać się BESTSELLEREM – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni gali i plebiscytu.

Wśród nominowanych firm są takie brandy jak: Canon Polska, Grupa Bemo Motors (Mazda, Ford), Kumazu, Monduniq, Nova Kosmetyki, Golf Channel Polska.

Wydarzenie poprowadzi ceniony prezenter radiowy i telewizyjny Ryszard Rembiszewski. O kulinarne doznania zadba Dietering.com, Red Nose oraz Pracownia Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa Adwokat Karolina Gorczyca.

Trzymamy kciuki za nominowanych.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: