Czy naprawdę jesteśmy z kamienia?

Jak wolontariat może zmienić życie cynicznego architekta? Dołącz do Marty Waksmundzkiej we wzruszającej podróży w głąb ludzkiej psychiki. Książka Litopsy jest już dostępna w sprzedaży!

 

 

Arthur Bonn to ceniony architekt, który nie wyobraża sobie życia bez pracy. Na świat patrzy z uśmiechem cynika twardo stąpającego po ziemi. Jednak gdy pewnego dnia szef przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia, Arthur zaczyna tracić grunt pod nogami. Przymusowy wolontariat w domu opieki Różani jest ostatnim, czego potrzebuje. Najchętniej wymigałby się od tego zadania, ale jest już na to za późno.

W ośrodku Arthur poznaje pacjentów i ich historie. Każdego dnia coraz bardziej zagłębia się w świat, którego do tej pory nie zauważał, i z zaskoczeniem odkrywa, że czuje się w nim coraz lepiej…

– Dzień dobry, pani Alice. – Emil zdążył przywitać się jako pierwszy, po czym to samo zrobił Arthur i Wincent, czyli ten, który znalazł ją jako pierwszy.  – Moi bohaterowie! – przywitała ich pielęgniarka ze szpitalnego łóżka.  – Tutaj mały bukiet dla pani.  – Arthur położył go na stoliku obok.  – Później przyniosę wazon z wodą.  – Nie wiem, jak wam dziękować, kochani – wzruszyła się kobieta.  – Dowiedziałam się od lekarza, że gdyby nie wy… – Trzeba się cieszyć – Arthur objął wszystkich wzrokiem – że pani jest.

Kim będzie Arthur Bonn, gdy jego dwumiesięczny wolontariat dobiegnie końca? Przekonaj się, czytając książkę Litopsy!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: Litopsy (Marta Waksmundzka) książka w księgarni TaniaKsiazka.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: