Zestaw do pielęgnacji włosów OMO za jedyne 54,99 zł. Jest doskonały na start!

Chcesz zacząć świadomą pielęgnację włosów, ale nie wiesz jakie wybrać kosmetyki dla siebie? To nie problem. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami. Marka OnlyBio stworzyła specjalny zestaw na start: Starter Pack OMO, niezależny od porowatości włosów.

 

 

 

 

Jeśli nie znasz swojej porowatości włosów, a marzą Ci się zadbane i zdrowe włosy, zaprzyjaźnij się z tym zestawem. Stosuj kosmetyki regularnie i ciesz się pięknymi włosami.

OMO – Odżywiamy, myjemy, odżywiamy!

OMO to krótka instrukcja, jak przywrócić włosom zniewalający blask, idealną gładkość i zdrowy wygląd. Jak to zrobić?

O – przed myciem nałóż na włosy poniżej uszu odpowiednią odżywkę z linii Hair in Balance. Zabezpieczy je to przed przesuszaniem i uszkodzeniami podczas mycia oraz wstępnie zadba o ich kondycję.

M – bez spłukiwania 1. Odżywki, nałóż szampon na czubek głowy. Myjemy tylko skórę głowy i włosy u nasady! Przy częstym myciu włosów nie ma potrzeby intensywnego ich oczyszczania na całej długości. Pozwól spłukiwanemu szamponowi oczyścić je delikatnie i bez pocierania.

O – Po spłukaniu szamponu i pierwszej odżywki, nałóż drugą odżywkę na włosy. Odczekaj 2 minuty i spłucz. Czujesz różnicę?

Co znajdziesz się w OMO Starter Pack?

Zestaw Starter Pack OMO jest dostępny w atrakcyjnej cenie 54,99 zł i zawiera: Odżywkę emolientową 200 ml, Odżywkę proteinową 200 ml, Szampon balansujący do przetłuszczającej się skóry głowy 400 ml i Olejek zabezpieczający końcówki 80 ml.

Zestaw Starter Pack OMO jest dostępny tylko w sklepie online marki https://onlybio.life/omo-starter-pack

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: