Wygraj z SIBO! – dołącz do praktycznego, autorskiego kursu Roksany Środy, popularnej dietetyk klinicznej

SIBO, test wodorowo-metanowy, przerost flory bakteryjnej jelit – brzmi abstrakcyjnie? Być może. Jednak temat jest coraz bardziej powszechny i dotyka coraz większą liczbę osób – nieświadomych problemu, błądzących po gabinetach lekarskich, bez wiedzy i pomocy w postaci odpowiedniej diety.

 

 

W związku z tym Roksana Środa, popularna dietetyk kliniczna, która na koncie ma kilka tysięcy sprzedanych ebooków poświęconych dietom, stworzyła „Praktyczny kurs SIBO”. To jeden z pierwszych takich kursów w Polsce – skierowany do pacjentów, a nie specjalistów. Podczas niego Roksana Środa przeprowadzi uczestników przez wszystkie aspekty schorzenia. To projekt jedyny w swoim rodzaju – obejmuje część teoretyczną w postaci webinarów, ale też praktyczną, skupioną na konsultacjach
z uczestnikami, badaniu efektów i pomocy w formie gotowych planów dietetycznych.

Kurs wystartuje 24 kwietnia i potrwa aż 6 tygodni.

Tematy, które pojawią się podczas niego to m.in.:

  • prawidłowa diagnostyka SIBO,
  • SIBO, SIFO, IMO, IBS – czym są, jak je odróżniać,
  • zasady skutecznej diety low fodmap,
  • probiotyki, zioła i prokinetyki,
  • jak poradzić sobie, gdy objawy powrócą.

– Skąd wziął się pomysł na taki kurs? Z kilku powodów. Po pierwsze – moi pacjenci doskonale wiedzą, że w każdej chwili mogą na mnie liczyć, a nasza współpraca w dużym stopniu opiera się na stałym kontakcie. Jednocześnie wiem, że problem z SIBO jest ogromny. Nie ma dnia, abym nie otrzymała pytania czy mogłabym przyjąć choć jedną dodatkową osobę i pomóc rozwiązać problemy jelitowe – mówi Roksana Środa i dodaje: – Mój praktyczny kurs SIBO będzie świetną alternatywą dla współpracy indywidualnej.

Do kursu można dołączać za pośrednictwem strony: https://majdiet.pl/product/praktyczny-kurs-sibo/.

Patronat medialny nad projektem objęli: Face&Look, Imperium Kobiet, GlamStyle, Współczesna Dietetyka, Food Expert, Miasto Kobiet, Czytaj Skład, FoodForum, Szczypta Luksusu.

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: