Przywitaj lato w dobrym stylu!

Choć kostium kąpielowy odsłania prawie całe ciało, wcale nie musi ujawniać wszystkich naszych mankamentów. Wystarczy odpowiedni fason, sprytnie dobrane wzory i kolory, by zapomnieć o chowaniu się za parawanem! Lato, słońce, plaża… czy może być lepszy przepis na udane wakacje?

 

 

Bez względu na to, czy będziemy wypoczywać na egzotycznej “niebiańskiej” plaży, czy nad polskim jeziorem, a może w miejskim aquaparku, liczy się to, by w każdym z tych miejsc zaprezentować się z klasą. Ten cel możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy wcześniej wybierzemy perfekcyjnie uszyty na miarę naszych potrzeb kostium.

Pozornie zadanie wydaje się niemożliwe do wykonania – strój kąpielowy odsłania przecież znaczną część naszego ciała. Oczywiście, dla pań o idealnej figurze to żaden problem – wystarczy wśród niezliczonej ilości fasonów, wzorów i kolorów znaleźć model, który wpadnie nam w oko i w którym się zakochamy (moc inspiracji znaleźć można tutaj)

Większość kobiet jednak uskarża się na pewne mankamenty sylwetki. Na szczęście są też kostiumy do zadań specjalnych: takie, które poprawiają proporcje sylwetki, tuszują nadprogramowe kilogramy i dzięki złudzeniom optycznym – upiększają! Najlepszym tego przykładem są stroje jednoczęściowe z marszczeniami układającymi się po skosie – idealne dla pań chcących zamaskować brzuszek.

Sprytnym rozwiązaniem są również kostiumy jednoczęściowe z modelującymi wstawkami po bokach w kontrastowym kolorze. Dzięki nim talia wydaje o kilka centymetrów węższa, a cała sylwetka smuklejsza!

Warto pokochać kostiumy, które rzeźbią figurę również wtedy, gdy naszym problemem jest biust – za mały podkreślimy strojem, który zawiera zdobienia i falbanki. W takim przypadku idealna góra kostiumu powinna mieć usztywniane miseczki, najlepiej z silikonowymi wkładkami. Przy zbyt dużym biuście warto wybrać strój z szerszymi ramiączkami. Niezliczoną ilość modeli znaleźć można tu.

Bez względu na typ sylwetki, każda plażowicza powinna też zaprzyjaźnić się z pareo, dzięki któremu nie tylko ukryjemy niedoskonałości sylwetki, ale też ochronimy skórę przed zbyt mocnym słońcem i zadamy szyku na plaży! Trafnie dobrany kostium potrafi zdziałać cuda z figurą. Jeżeli w dodatku odzwierciedla najnowsze trendy – mamy pewność, że do udanego urlopu brakować nam będzie już tylko jednego: pogody!

Joanna Bielas

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: