Prestiżowa statuetka powędrowała w ręce Agnieszki Janisz z warszawskiej Kliniki Korona!

Cudowne miejsce, znakomici goście i niebanalna oprawa artystyczna – to znaki rozpoznawcze corocznej gali Lwice Biznesu organizowanej przez magazyn Law Business Quality. Najważniejszym punktem imprezy, która na dobre wpisała się w kalendarz wydarzeń promujących przedsiębiorcze i inspirujące kobiety, jest moment przyznania statuetek tym paniom, których dokonania budzą szczególne uznanie.

 

Do tegorocznej edycji została zgłoszona rekordowa ilość kandydatek. Spośród grona 60 pań jury w składzie: Ewa Hartman, Alex Barszczewski, Renata Dziewońska, pod przewodnictwem redaktor naczelnej i wydawcy magazynu Law Business Quality Ilony Adamskiej, uhonorowało 38 wyjątkowych Lwic Biznesu. Wśród nich znalazła się Agnieszka Janisz z warszawskiej Kliniki Korona!

– Decyzję o przyznaniu statuetki Lwice Biznesu 2017 mojej osobie odbieram jako prawdziwy zaszczyt. Wyróżnienie to stanowi dla mnie potwierdzenie faktu, że Klinika Korona to miejsce, które łącząc świat urody i zdrowia, spełnia swą misję. Nagroda ta jest wyróżnieniem nie tylko dla mnie, ale dla naszego całego zespołu. Korzystając z okazji bardzo dziękuję moim współpracownikom, którzy razem ze mną doskonalą i rozwijają firmę przyjazną Kobietom – mówi wzruszona laureatka, Agnieszka Janisz.

Klinika Korona to miejsce, w którym można nie tylko zadbać o urodę pod okiem najlepszych profesjonalistów. To także placówka, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób piersi. Najlepszej jakości sprzęt i wyjątkowe podejście do każdej pacjentki to główne cechy, które sprawiły, że Klinika Korona cieszy się dziś wyjątkowym uznaniem. Dodatkowe brawa dla Agnieszki Janisz należą się również za działalność profilaktyczną i edukacyjną podczas licznych spotkań czy warsztatów organizowanych choćby w ramach Klubu Kobiet IK Magazine:

– Dzięki tej nagrodzie zyskałam dodatkową motywację do działania. Teraz wiem, że niektóre podejmowane przeze mnie trudne decyzje były słuszne! – mówi Laureatka.

Niech te słowa będą najlepszym dowodem na to, że statuetka Lwice Biznesu 2017, którą otrzymała Agnieszka Janisz trafiła we właściwe ręce!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: