“Lwice biznesu. Kobiety, które nie boją się zmian”. Nowy e-book już w sprzedaży!

Niezwykłe wywiady z wyjątkowymi kobietami, przedsiębiorczyniami działającymi w wielu dziedzinach biznesu. Błyskotliwie, z pasją i bez lęku mierzą się ze zmianami – które uważają za naturalne, wpisane w ich życie zarówno osobiste, jak i biznesowe, a wręcz pożądane.

 

Często same je inicjują, aby rozwijać się i wzrastać, podnieść jakość swojego biznesu, odmienić to, co nie jest do nich dopasowane. Natomiast zmiany, które przychodzą z zewnątrz, przyjmują ze świadomością, że mogą one przynieść dobre rzeczy lub lekcje, dzięki którym wzmocnią odporność psychiczną, dowiedzą się czegoś o sobie i nauczą nowych rozwiązań.

„Lwice biznesu. Kobiety, które nie boją się zmian” to e-book o sile kobiet, ich marzeniach, nieograniczonych możliwościach i odwadze. O tym, dlaczego nie warto bać się zmian, lecz je kreować i przekuwać w to, co najlepsze dla siebie i innych. Warto zmieniać siebie, aby i świat czynić lepszym.

WYWIADÓW UDZIELIŁY:

Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska, Ola Gościniak, Danuta Grabińska-Chłopaś, Dorota Gromada, Edyta Kwiatkowska, Kamila Krzyżaniak, Karolina Mikulko, Mirosława Kowalkowska, Patrycja Maślankiewicz, Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz, Alina Roszczyńska, Ewelina Salwuk-Marko, Karolina Spałek, Anna Stępień-Kraska, Aleksandra Strobel-Pytel, Agnieszka Śliwka, Małgorzata Wasilewska-Mańkowska.

Wydawnictwo: I.D.MEDIA / Europejski Klub Kobiet Biznesu

Wydawca: Ilona Adamska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: