Agnieszka Zydroń z tytułem “Leader among International Psychologists and Business Mentors”

Międzynarodowe wyróżnienia dla Osobistości z Europy – ze świata nauki, kultury i sztuki zostały wręczone 24 października podczas wyjątkowego wydarzenia BusinessWoman Awords w Rzymie, na wzgórzach Kapitolu, w sali Salla della Protomoteca. Wręczenie nagród zostało uświetnione koncertami wybitnych artystów, obecnością naukowców, osobistości z Włoch oraz Europy. Wielu znamienitych gości przyleciało na wydarzenie spoza kontynentu – m.in. z Toronto czy Nowego Jorku.

 

 

Nagrodę “Leader among International Psychologists and Business Mentors” odebrała Agnieszka Zydroń, która podczas rozdania nagród podkreśliła wagę mądrej psychologii, edukacji oraz swojej pasji do pracy z historią każdego człowieka.

Każdy z nas tu zebranych to osobna, indywidualna historia. Nie ma dwóch takich samych osób, jesteście wyjątkowi. Moje życie to setki osób na ścieżce zawodowej i osobistej. To moje bogactwo. Pracuje z najlepszymi, z liderami – każdy z nas jest jedyny i bardzo potrzebny dla świata. Obecnie ze względu na ilość obowiązków zawodowych mam mniej czasu na konferencje i kongresy, choć chciałabym być wszędzie – skupiam się na prowadzeniu sesji indywidualnych, ale przede wszystkim pracuję dla Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, gdzie tworzymy kulturę dla milionów ludzi. To moja misja na wielką skalę. Filmy, które trafiają na festiwale na świecie, do Cannes, Berlinae, na Oscary to nasza duma, ale i nasze spojrzenie na świat, nasza historia. To psychologia relacji, związków, biznesu i przede wszystkim życia. Każdy człowiek to dla mnie skarb, uważnie słucham, patrzę i znajduję, gdzie jest blokada, problem, schemat. Później to wyciągamy, nazywamy i patrzymy odważnie…Tak zaczyna się uzdrowienie człowieka i odblokowanie, które puszcza do życia, do swojej misji bez lęku o ocenę innych, bez rodowych ciężarów. Mamy jedno życie tu na ziemi. Nie czekajmy na jutro. Dzisiaj jest czas na rozwój. Na nas. Na budowanie społeczności dobra.

Dziękuję za tylu ludzi, za międzynarodowe wyróżnienie, za to miasto, które jest dla mnie wyjątkowe także osobiście. Odbierać nagrodę i przemawiać na Kapitolu – to pamięta się na całe życie. Dzisiaj mamy osłabione psychiki, nerwice, stres, zaburzenia wszelkiego rodzaju. W tym wszystkim potrzeba mądrości i powrotu do siebie. Nie tylko farmakologii i bezdusznego patrzenia na człowieka jak na numer i statystyki. Pragnę służyć ludziom w kraju, Europie i na świecie. Wciąż się uczę i rozwijam. Czuję się zaszczycona i wzruszona. Dziękuję mojej rodzinie, dzieciom i wszystkim, którzy każdego dnia stają na mojej drodze życia. Każdy z Was to mój skarb o którym nigdy w sercu nie zapomnę – mówiła po gali Agnieszka Zydroń.

Gratulujemy i wspieramy dalsze działania na rzecz psychologii w całej Europie.

*** O wydarzeniu piszą obecnie europejskie i włoskie media.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: