Oto książka, dzięki której znajdziesz pracę marzeń!

Szukanie pracy można zacząć od przejrzenia ogłoszeń i skończyć na wysłaniu CV. Ale żeby znaleźć pracę marzeń, przejrzenie ogłoszeń i wysłanie CV to czynności, które wykonasz na końcu całego procesu. Co takiego trzeba zrobić wcześniej, żeby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Jak przygotować się do spełnienia swojego marzenia o .. pracy marzeń? Książka Justyny Pytko, certyfikowanej projektantki kariery, odpowie na te pytania i krok po kroku przeprowadzi cię przez cały proces!

 

 

 

Jeśli czujesz potrzebę zmiany w życiu zawodowym sięgnij po książkę „Szukam pracy. Znajdź pracę, o jakiej marzysz!” napisaną przez Justynę Pytko, która właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Rowińska Business Coaching.  T pozycja,  która pomaga osobom niezadowolonym z obecnych warunków pracy zaplanować proces zmiany i poszukiwania lepszej pracy.

Autorka jest twórczynią konceptu lukratywnej pracy, czyli takiej w której możesz budować zdrowe relacje, pracować w oparciu o swoje mocne strony, wykorzystywać w pełni swój potencjał, czuć radość i otrzymywać satysfakcjonujące wynagrodzenie. Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom i zadaniom znalezienie Twojej lukratywnej pracy będzie łatwiejsze i pozwoli Ci świadomie zarządzać procesem jej poszukiwania i zarządzania swoją karierą.

Dzięki tej książce m.in.:

  • poznasz narzędzia, z których możesz skorzystać na etapie poszukiwania lukratywnej pracy
  • wyznaczysz swój zawodowy cel
  • zyskasz świadomość swoich kompetencji
  • poznasz swoje oczekiwania wobec pracy marzeń
  • poznasz też swoje przekonania hamujące Cię przed znalezieniem lukratywnej pracy i dowiesz się, jak je zmienić na wspierające
  • nauczysz się tworzyć CV w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy tak, aby w rękach rekrutera zmieniło się w zaproszenie na rozmowę o pracę
  • dowiesz się, jak dzięki marce osobistej możesz zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacyjnym i rozwoju własnej działalności

Poznaj opinie o książce

Na co dzień pracuję w obszarach związanych z rozwojem osobistym, ale nie lubię rzucać pustych haseł i frazesów, których celem jest zmotywowa- nie do działania. Trochę w to nie wierzę. Cenię za to głęboką pracę, którą człowiek musi wykonać, aby stać się świadomym mechanizmów, które nim kierują, oraz poznać swoje potrzeby i wartości. Dlatego tak mi się podoba książka Justyny. Zawiera wiele ćwiczeń, które pozwalają z innej perspektywy spojrzeć na własne zachowania i działania. Bo to jest prawdziwe wyzwanie, kiedy rozpisujemy swoje założenia, plany, robimy analizę i podsumowanie. „Szukam pracy!” polecam każdemu, kto chce lepiej poznać siebie, a przede wszystkim jest gotowy na ciężką i zobowiązującą pracę nad samym sobą – bo taką pracę zawsze warto wykonać.  Karolina Cwalina-Stępniak, ECPC/PCC ICF coach.

„Szukam pracy!” nie jest kolejnym nudnym ani sztampowym przewodni- kiem o tym, jak szukać zatrudnienia, ale angażującą podróżą po świecie własnych wartości, talentów, marzeń i aspiracji. Daje się odczuć, że autorka po prostu lubi ludzi i dobrze im życzy. Czytelnik dostaje nie tylko konkretne narzędzia umożliwiające zdobycie pracy marzeń, lecz także dużo dobrej energii i motywacji, aby zawalczyć o samego siebie. Lektura obowiązkowa dla osób na rozdrożu i wszystkich, którzy czują, że czas na zmiany! Sylwia Królikowska, psycholożka, Superniania Liderów, prezeska zarządu VDG Sp. z o.o.

 Odpowiedz sobie na pytanie, jaka jest Twoja sytuacja zawodowa.

Chcesz zmienić pracę? Nie wiesz, w jakim kierunku zawodowo podążać? Jesteś wypalona / wypalony w obecnej pracy? Wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie np. po urlopie tacierzyńskim/macierzyńskim. Stoisz przed dylematem – etat czy własna działalność? A może jesteś jeszcze w innym punkcie? Jeśli chcesz odkryć, co jest Twoją wymarzoną pracą i zaplanować drogę do tego, jak ją zdobyć  to książka Justyny Pytko jest dla Ciebie.

PREMIERA książki 13.07.2021.

Więcej informacji o książce: https://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/ksiazka-szukam-pracy-znajdz-prace-o-ktorej-marzysz-e-book-gratis-justyna-pytko/

 

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: