Oświetlenie w królewskim stylu – kolekcja ROYALTY od PUFF-BUFF

Klasyczne w formie, ale zbudowane z powietrza uchwyconego w delikatne bańki – tak jednym zdaniem można opisać lampy BUBBLES od PUFF-BUFF. Wśród rozmaitych konstelacji opartych na tym systemie wyróżnić można iście królewską kolekcję ROYALTY. Stanowi ona nowoczesne i nieszablonowe odwołanie do klasycznych, pałacowych żyrandoli.

 

 

EMPEROR’S – duże jest piękne!

EMPEROR’S to żyrandol o wysokości 2 metrów, którym nie pogardziłby imperator. Jego forma składa się z trzech warstw świecących bąbelków z 370 modułami LED. Nakładające się warstwy światła robią niepowtarzalne wrażenie. A technologia BUBBLES zapewnia legendarną już lekkość. Lampa świetnie odnajduje się w eleganckich, wysokich przestrzeniach – doskonale wypełni i rozświetli na przykład hotelowe lobby.

QUEEN’S – królowa jest tylko jedna

QUEEN’S to stylowy żyrandol przeznaczony dla tych, którzy nie akceptują kompromisów. Pałacowy szyk i niezwykła elegancja, czyli wszystko, co jest potrzebne do stworzenia królewskiego wnętrza. Zbudowany ze 145 świecących modułów BUBBLES żyrandol to projekt, obok którego nie da się przejść obojętnie!

KING’S – Klasyka i prostota

Oto król. Żyrandol KING’S może zmienić wnętrze w salę tronową lub … królewską sypialnię. Po prostu królewski splendor, moc i lekkość. A przy tym wyjątkowa siła ekspresji. Lampa KING’S jest propozycją dla wszystkich, którzy poszukują eleganckich, ale nieszablonowych rozwiązań do swoich wnętrz.

PRINCE’S – klasa i wdzięk

Poznaj Księcia, który może wprowadzić trochę poezji do przestrzeni mieszkalnej lub miejsca pracy. PRINCE’S to mniejsza wersja żyrandola QUEEN’S. Dzięki kompaktowej średnicy 50 cm lampa pasuje do kameralnych wnętrz i idealnie nadaje się do multiplikacji.

HIGH TOWER – wieża na miarę królewskiego zamku

W królewskiej rodzinie nie mogło zabraknąć też odwołania do pałacowych przestrzeni. HIGH TOWER to delikatna, bąbelkowa wieża przywodząca na myśl wieżę królewskiego zamku. 2-metrowa konstelacja może być rozbudowana nawet do wysokości kliku pięter! To doskonały pomysł na oświetlenie wysokiego hollu lub otwartych klatek schodowych.

Po więcej inspiracji zapraszamy na www.puff-buff.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: