Olimp Sport Nutrition gwiazdą wśród Kobiecych Marek Roku 2020

Olimp Sport Nutrition oraz pięć jego produktów zostało wyróżnionych przez jury plebiscytu Kobiecej Marki Roku 2020. Oprócz tego marce została przyznana nagroda specjalna: Woman Star, edycja 2020.

 

 

Olimp Sport Nutrition otrzymał tytuł Kobiecej Marki Roku ze względu na wysoką jakość produktów oraz innowacyjność i nowoczesność firmy. Według jury konkursu na szczególne wyróżnienie zasłużyły takie produkty jak:

Olimp Protein Bar,
Olimp Protein Snack,
Vita Min Multiple Sport,
L Carnitine 3000 Extreme Shot,
Whey Protein Complex.

Dodatkowe wyróżnienie

Każdego roku spośród wszystkich laureatów plebiscytu wybierana jest firma, która zasługuje na szczególne wyróżnienie i tytuł Women Star. Przedsiębiorstwa nagrodzone tym tytułem w szczególny sposób dbają o najwyższe standardy obsługi klienta, posiadają produkty i usługi doceniane przez konsumentki oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających kobiet. Decyzją jury, w tegorocznej edycji konkursu tytuł Women Star został przyznany marce Olimp Sport Nutrition.

O plebiscycie

Kobieca Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt kierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi i dla najbardziej wymagających kobiet. Adresatka Kobiecej Marki Roku to kobieta sukcesu na miarę XXI wieku- nowoczesna, pełna pasji, szukająca wyzwań i niebanalnych rozwiązań.

Olimp Sport Nutrition to marka odżywek i produktów dedykowanych profesjonalnym sportowcom oraz osobom aktywnym, trenującym rekreacyjnie. Produkty wytwarzane są w nowoczesnych laboratoriach firmy farmaceutycznej Olimp Labs oraz poddawane ścisłym kontrolom i badaniom. Olimp Sport Nutrition należy do Olimp Labs – polskiej firmy farmaceutycznej założonej w 1990 roku, która zatrudnia obecnie ponad 800 pracowników. Olimp Labs posiada w swoim portfolio 600 produktów, które dystrybuuje do 100 krajów na całym świecie.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: