Konkurs: Kultura zabiera głos

– Chcemy, by poprzez kulturę poeci, niezależnie od swojego dorobku, mieli możliwość oddania swojego głosu do tak ważnego tematu, jakim są prawa kobiet. Dlatego ogłaszamy konkurs, w wyniku którego wyłonimy kilkadziesiąt tekstów poetyckich i wydamy tomik, będący naszym apelem o przestrzeganie praw kobiet w naszym kraju. Za pomocą tekstów, chcemy podjąć dialog w tak ważnym i trudnym momencie – mówi Marika Krajniewska, pisarka, wydawca, organizator konkursu.

 

 

Kto może wciąż udział w konkursie: każdy, kto skończył osiemnaście lat i ma ochotę na poetyckie wyzwanie. Konkurs jest skierowany do poetów z doświadczeniem, ale również do osób, którzy mają na swoim koncie szufladę wypełnioną tekstami poetyckimi. Jeżeli jesteś autorem tylko jednego wiersza, ale masz ochotę za jego pośrednicwem wyrazić swój stosunek do politycznej sytuacji w Polsce, również zapraszamy.

Każdy może zgłosić do trzech tekstów poetyckich.

Zgłoszenia, zawierające wiersz oraz imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu należy przesyłać na adres: wydawnictwo@papierowymotyl.pl, jako załącznik do wiadomości w pliku formatu PDF lub Word. W temacie maila należy wpisać hasło: ¡No pasarán! Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 31.05.2021 r do godziny 23:59. Ogłoszenie konkursu planowane jest na 31.07.2021 r.

Nagroda: zwycięskie teksty poetyckie zostaną wydane w tomiku drukowanym, w e-booku, a także zebrane w audiobooku z muzyczną aranżacją.

Jurorzy:

Justyna Bargielska – poetka, prozatorka
Marika Krajniewska – pisarka, wydawca
Aleksandra Rak – pisarka
Patrycja Żurek – pisarka

Niezależnie od poglądów, twój głos jest ważny.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.papierowymotyl.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: