Jak skutecznie radzić sobie z hejtem? Odpowiedź w książce Ilony Adamskiej

Hejt nie wybiera. Każdy może stać się jego ofiarą. Jak sobie z nim radzić? Odpowiedzią może być książka Ilony Adamskiej pt. “Siła pozytywnego nastawienia. Jak skutecznie radzić sobie z hejtem …” kierowana do wszystkich, którzy chcą lepiej radzić sobie z hejtem i wzmocnić poczucie własnej wartości. 

 

W obliczu wzrastającej liczby przypadków hejtu w przestrzeni internetowej i społecznej, niezmiernie istotne jest wyposażenie się w odpowiednie narzędzia i strategie radzenia sobie z negatywnymi opiniami i atakami. Książka Ilony Adamskiej oferuje nie tylko praktyczne wskazówki, ale także porady ekspertów, które mogą pomóc czytelnikom odzyskać pewność siebie i zacząć patrzeć na świat z bardziej optymistyczną perspektywą.

Poprzez zgłębianie treści książki, czytelnicy odkryją, jak ważne jest pozytywne nastawienie w radzeniu sobie z negatywnymi komentarzami oraz zbudowanie silnego poczucie własnej wartości, dzięki czemu będziemy odporniejsi na ataki zewnętrzne.

Ilona Adamska nie tylko analizuje mechanizmy hejtu, ale również oferuje praktyczne strategie, które pomogą czytelnikom skutecznie zarządzać własnymi emocjami i reakcjami na agresję słowną.

Książka, która powstała w ramach kampanii społecznej NIE HEJTUJĘ-MOTYWUJĘ stanowi niezwykłą inspirację i wsparcie w drodze do budowania silniejszego i bardziej pozytywnego życia.

Do nabycia na stronie www.ikmag.pl/sklep oraz w formie e-booka na empik.com i pwn.pl. 

fot. Żaneta Niżnikowska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: