Świąteczna magia. Wyjątkowa kolekcja zapachów od Candles Marbles

Grudzień otwiera drzwi dla magicznych chwil i oczekiwań. To czas, kiedy wokoło unosi się zapach świąt – pierniczków świeżo wyjętych z pieca, promieniującego ciepłem domu i uśmiechów najbliższych. W tym właśnie magicznym klimacie Candles Marbles prezentuje swoją najnowszą kolekcję świątecznych zapachów, by wyczarować atmosferę radości, wspomnień i magii.

 

 

 

 

Zapachy, które przywołują wspomnienia

Nowa kolekcja to nie tylko świeczki, to sentymentalna podróż przez zapachy naszych najpiękniejszych chwil. Wyraźne nuty cynamonu, goździków czy jabłka przenoszą nas do tych cudownych chwil spędzonych z rodziną, kiedy wspólnie piekliśmy pierniczki i gotowaliśmy wyjątkowe potrawy wigilijne.

Ale to nie wszystko! Zapach jodły wprowadzi nas w atmosferę kolędowania przy błyszczącej choince. To uczucie ciepła i bliskości, które otula nas wraz z dźwiękami kolęd w tle.

Świeczka – prezent, który rozpala świąteczne czarowanie

Świąteczne świeczki od Candles Marbles to nie tylko uchwycenie chwil minionych, ale także prezent dla najbliższych, który pozwoli im cieszyć się magią świąt nawet po ich zakończeniu. To wyjątkowy dar, który rozpala ciepło i radość przez wiele dni.

Ambasadorka marki: Ilona Adamska

Ambasadorką marki została Ilona Adamska – modelka, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i wielka fanka świeczek. Jej wyjątkowy smak, wyczucie stylu oraz miłość do najwyższej jakości produktów idealnie współgrają z esencją świątecznych zapachów.

Fotograficzna opowieść: Żaneta Niżnikowska

Za pięknymi obrazami kolekcji stoi utalentowana fotografka Żaneta Niżnikowska, która z niezrównaną precyzją uchwyciła esencję każdego zapachu, tworząc wizualną opowieść o świątecznej magii.

Zapraszamy do odkrycia magicznej kolekcji świątecznych zapachów od Candles Marbles, by poczuć w powietrzu nuty radości, wspomnień i magii tego wyjątkowego czasu. Sprawdź ofertę na stronie i pozwól, by zapachy przeniosły Cię w świat świątecznych wspomnień!

Fot. Żaneta Niżnikowska

Makijaż, włosy: Kasia Sujka

Modelka: Ilona Adamska

PR Manager: Katarzyna Niemiec

Produkcja sesji: I.D.MEDIA 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: