Wnętrza – emocje i nasze uczucia

Wystrój wnętrz, ich estetyka oraz kolory jakimi się otaczamy wpływają na nasze samopoczucie. To właśnie styl panujący w mieszkaniu może mieć wpływ na nasze uczucia i emocje. O co więc zadbać w sypialni, tak by dzień zaczynać z dobrym nastawieniem?

 

 

 

 

Czas na zmiany

Zbliża się lato. To dobry moment na przeprowadzenie małego remontu lub przemeblowanie swojego mieszkania. Sypialnia powinna być miejscem kojarzącym się z oazą spokoju i relaksem. Dobrze jest postawić na stonowane kolory wnętrza oraz maksymalne wykorzystanie naturalnego światła.  Do ochrony przed słońcem można zastosować zasłony zaciemniające lub proste rolety. Wieczorem pomieszczenie warto doświetlić sztucznym światłem o naturalnej barwie. Bardzo popularnym rozwiązaniem są listwy z wieloma punktami świetlnymi oraz dyskretne plafony.

Wielu z nas ceni harmonię otoczenia i lubi posiadać wyjątkowe przedmioty. Czasem jednak dobrze jest rozważyć za i przeciw wiążące się z zakupem kolejnego sprzętu lub elementu dekoracyjnego i rozważyć minimalizm w sypialni. Warto również postawić na naturalne elementy. Dobrze dobrane dodatki wprowadzą spokój, ukojenie oraz ciepło. Przykładowo, drewniane lub rattanowe meble oraz bambusowe akcesoria mogą stanowić interesujący akcent. Zamiast figur, można wybrać rośliny doniczkowe, które oczyszczają powietrze i działają kojąco na nasze samopoczucie, ułatwiając nam zasypianie. Minimalistyczna sypialnia z organicznymi dodatkami stanie się świątynią spokoju
i kontemplacji, dzięki czemu pomoże oczyścić umysł z codziennych problemów.

Jak sobie pościelisz…

Co ma największy wpływ na uwalnianie naturalnego potencjału i na energię? Jest to oczywiście dobry sen! Nie ma przesady w stwierdzeniu, że brak snu jest torturą. Dlatego nie należy oszczędzać na materacu i dobrać go pod kątem indywidualnych potrzeb. Równie ważne jest to pod czym śpisz. Miłośnicy pastelowych wnętrz mogą sięgnąć po nową, całoroczną linię kołder i poduszek Koriste marki Wendre, które wykonane są
z przyjemnej w dotyku mikrofibry z wytłoczonym subtelnym, kwiatowym motywem. Linia ta powstała z myślą o wszystkich, którzy poza komfortem snu cenią sobie dekoracyjne akcenty w sypialni. Tekstylia dostępne są w trzech kolorach: klasyczna biel, beż oraz róż. A co ważne, szczególnie dla alergików, produkty te można prać w pralkach automatycznych.

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

 

***

Wendre Poland należy do Grupy Wendre, która jest jednym z największych europejskich producentów artykułów pościelowych z siedzibą w Szwecji. Wendre posiada własne zakłady produkcyjne w Estonii i Polsce a jej roczna zdolność produkcyjna to 12 milionów kołder i poduszek. Biura sprzedaży firmy w Polsce, Szwecji, Finlandii i Niemczech wspierają współpracę z klientami Grupy, wśród których znajdują się wiodące lokalne i międzynarodowe sieci handlowe. Obroty ze sprzedaży wynoszą 120 mln Euro, a liczba zatrudnionych kształtuje się na poziomie 1200 osób. Dwa filary działalności Wendre to marki prywatne klientów i marki własne Grupy tj. Familon i Wendre.

W DNA firmy wpisane są takie uniwersalne wartości jak partnerska współpraca, solidność i zaufanie. To one każdego dnia inspirują pracowników Wendre w dostarczaniu klientom najlepszych w swojej kategorii produktów do spania. Wendre stawia na trwałość i jakość produktów przy utrzymaniu przywództwa kosztowego i cenowego. Kierując się hasłem „Pomagamy światu spać lepiej” firma za cel obrała poprawę dobrostanu najszerszej grupy potencjalnych użytkowników. Kołdry i poduszki Wendre są certyfikowanymi wyrobami medycznymi i zarazem produktami ekologicznymi. Priorytetem dla Wendre jest ochrona środowiska: „Redukujemy do minimum ilości odpadów produkcyjnych oraz wykorzystujemy zrównoważone technologie. Kierując się dobrem planety, nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, wyznaczając przy tym coraz to wyższe standardy.” – mówi Witold Zając.

Więcej informacji na: www.wendre.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: