Targi mody projektantów Fashion Meeting Summer Camp przybywają do Juraty i Władysławowa

Lato na Pomorzu zacznie się bardzo modnie i stylowo, a to za sprawą innowacyjnego pomysłu organizatorów ogólnopolskich targów mody Fashion Meeting, którzy kolejny raz nad Bałtyk zabiorą grupę młodych, najzdolniejszych projektantów.

 

 

Targi odbędą się od 4 do 7 lipca w Juracie przy ul. Międzymorze 2 (naprzeciwko hotelu Bryza) oraz od 11 do 14 lipca we Władysławowie w porcie statków wycieczkowych. Trzydzieści niezależnych polskich marek modowych dostarczy wielu emocji zakupowych tego lata!

Fashion Meeting Summer Camp  to road show polskich projektantów, którzy podczas targów otworzą swoje mini showroomy w dwóch kurortach. Na krótko, bowiem tylko przez 4 dni  w godzinach 11-20 będą dostępne unikalne, najnowsze kolekcje letnie ubrań, biżuterii, toreb i dodatków, charakteryzujące się niestandardowym stylem i nowoczesnym designem.

Odwiedzenie targów to okazja do osobistego poznania i zakupów bezpośrednio u projektantów zarówno dla mieszkańców oraz turystów z Władysławowa, a także całej mierzei helskiej, bowiem Jurata leży prawie na jej środku.

Nie zabraknie też specjalnych okazji oraz oferty dla najmłodszych “modnisiów”, a to dzięki udziale projektantów kolekcji dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat.

Więcej informacji o wydarzeniach na profilu organizatora:

https://www.facebook.com/events/434420223827807/

https://www.facebook.com/events/861944807491673/

Organizator: Fashion Meeting

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: