Skuteczny zabieg anti – age? Połączenie technologii medycznej z terapią manualną

Podstawą pięknego wyglądu jest zdrowa, zadbana cera. Nic dziwnego, że chcemy zachować ją w jak najlepszym stanie i jak najdłużej. W odpowiedzi na pragnienie spowolnienia procesów starzenia się skóry dynamicznie rozwijają się nowe technologie, produkty i zabiegi o działaniu anti – age. Instytut Zdrowia i Urody Holispace opracował przeznaczony dla dojrzałej skóry pakiet „Głęboki Lifting”,  który łączy w sobie terapię manualną, odmładzające działanie róży damasceńskiej i technologię frakcyjnej radiofrekwencji. Siła natury w połączeniu z technologią medyczną gwarantuje efekt wyraźnie odmłodzonej skóry!

 

 

Odpowiednio przeprowadzona kuracja w nurcie anti – aging stymuluje naturalne procesy regeneracyjne, skutecznie spowalnia procesy starzenia się komórek oraz odmładza skórę dzięki jej intensywnemu odżywieniu. W ostatnich latach, poza wykorzystywaniem w tym celu nowoczesnych technologii, obserwuje się powrót do terapii manualnych z wykorzystaniem darów natury. Instytut Holispace, w zgodzie z  przekonaniem „przez zdrowie do urody”, opracował wiele autorskich terapii, łączących siłę natury z technologią medyczną. Jedną z nich jest pakiet „Głęboki Lifting” – zabieg anti – aging oraz less- stress, niezwykle skuteczny w poprawie stanu skóry i jej wyraźnym odmłodzeniu.

Pakiet Głęboki Lifting składa się z 2 etapów:

Etap 1:

Masaż twarzy, szyi i dekoltu pobudza mięśnie twarzy, które są poniekąd „stelażem” dla skóry. Poprawia ukrwienie i dotlenienie komórek i zwiększa ich metabolizm. Ponadto działa głęboko rozluźniająco i odprężająco.

Wykorzystywany podczas masażu olejek eteryczny z róży damasceńskiej wykazuje silne działanie anti-age. Zawiera bogactwo witamin A, C, K, kompleks witamin B, a także flawonoidy, taninę, wielonienasycone kwasy tłuszczowe i pierwiastki takie jak: jod, magnez, wapń i cynk. Róża damasceńska skutecznie usuwa również wolne rodniki, a w porównawczych badaniach z innymi roślinami wykazuje najsilniejsze działanie w tej sferze. W badaniach in vitro wykazano, że w taki sposób chroni DNA przed uszkodzeniem. Olej z róży damasceńskiej działa jak panaceum na suchość i wrażliwość dojrzałej cery. Polecany jest szczególnie do cery szarej, odwodnionej, zniszczonej, z oznakami fotostarzenia i wyraźną utratą jędrności.

Etap 2:

Drugim i kluczowym etapem Pakietu „Głęboki Lifting” jest Radiofrekwencja mikroigłowa. To nowatorski zabieg stosowany w medycynie estetycznej i kosmetologii. Polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu skóry i podgrzewaniu za pomocą fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej. Mikronakłuwanie prowokuje skórę do regeneracji, aktywuje syntezę kolagenu i zwiększa metabolizm komórkowy.

Fala radiowa obkurcza włókna kolagenowe w skórze oraz indukuje powstawanie nowego kolagenu. Połączenie tych obydwu metod daje spektakularne efekty w terapiach anti – ageing. Radiofrekwencja mikroigłowa może być stosowana niemal na całym ciele. Używane podczas zabiegu nowoczesne urządzenie pozwala na precyzyjną regulację stopnia nagrzewania skóry i dostosowywanie głębokości nakłuć. Aby cieszyć się pożądanymi efektami, warto wykonywać zabieg tylko w renomowanych salonach medycyny estetycznej. W Holispace wszystkie urządzenia posiadają certyfikację medyczną, gwarantując najwyższy poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Niebagatelne znaczenie ma też wieloletnie doświadczenie specjalisty, który przeprowadza zabieg. W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej przeprowadzany jest na najwyższym poziomie, gwarantującym bezpieczeństwo i efektywność.

Efekty Radiofrekwencji mikroigłowej są widoczne dopiero po jakimś czasie – skóra potrzebuje około miesiąca na regenerację oraz wytworzenie nowego kolagenu – po takim czasie widać już poprawę jej kondycji. Pełnymi rezultatami można cieszyć się jednak dopiero po 3 miesiącach. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty, zaleca się serię zabiegów. W zależności od problemu i rodzaju skóry sugeruje się od 4 do 6 zabiegów. Zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej polecany jest w przypadku wiotkiej i mało elastycznej skóry twarzy, dekoltu i szyi. Wskazaniem do jego wykonania są opadające policzki, worki pod oczami i nierówna tekstura naskórka. To skuteczny sposób na odmłodzenie cery – sprawdzi się w przypadku utrwalonych zmarszczek czoła, tzw. kurzych łapek, bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek wokół ust. Terapię stosuje się też w przypadku blizn pozapalnych lub trądzikowych, rozszerzonych porów i trądziku.

Połączenie masażu twarzy, szyi i dekoltu na bazie oleju z róży damasceńskiej z Radiofrekwencją mikroigłową stymuluje białka podporowe skóry (kolagen i elastynę), wzmacnia i usprawnia mięśnie, a także polepsza funkcjonowanie bariery naskórkowej dostarczając skórze niezbędnych składników odżywczych.

Efekty Pakietu „Głęboki Lifting”:

  • Zagęszczenie i ujędrnienie skóry
  • Spłycenie zmarszczek, zarówno mimicznych, jak i tych głębszych
  • Zniwelowanie „chomików” i „drugiego podbródka”
  • Zniwelowanie blizn i rozstępów
  • Poprawa owalu twarzy
  • Zmniejszenie wykwitów trądzikowych
  • Zmniejszenie stanów zapalnych skóry
  • Ujędrnienie skóry na ciele np. brzucha po ciąży

Pakiet „Głęboki Lifting” w Instytucie Holispace to komputerowa precyzja urządzenia Ensemble do RF oraz siła natury i róży w masażu liftingującym.

Czas zabiegu: Masaż twarzy, szyi i dekoltu – 30 minut; Radiofrekwencja mikroigłowa – 90 minut

Cena zabiegu: 1 700 zł

www.holispace.com

www.facebook.com/InstytutZdrowiaiUrodyHolispace

www.instagram.com/holispace_instytut/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: