Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo prezentuje nową markę VeGaya

Zastanawiałaś się kiedyś nad skutecznością kosmetyków naturalnych? Teraz jest VeGaya – marka niezwykle efektywnych produktów wegańskich, stworzonych dla kobiet, które chcą być piękne w zgodzie z naturą. Produkty są dostępne wyłącznie w Kontigo – zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

 

 

 

 

Nasze codzienne wybory, także te kosmetyczne, mają istotny wpływ na środowisko. Chętnie czerpiemy z bogactw natury, ale ważne jest, by korzystać z jej dóbr w odpowiedzialny sposób. Z myślą o świadomej pielęgnacji sieć salonów kosmetycznych Kontigo stworzyła VeGaya – nową markę wysokojakościowych kosmetyków wegańskich. Pozwolą Ci one zatroszczyć się o Twoją skórę, dbając przy tym o otaczający Cię świat.

Skuteczne i ekologiczne

Dzięki zawartym roślinnym substancjom aktywnym przekonasz się, że kosmetyki naturalne mogą być nie tylko ekologiczne, ale również niezwykle efektywne. Wysoka skuteczność produktów została udowodniona w badaniach laboratoryjnych za pomocą specjalistycznej aparatury pomiarowej, przeprowadzonej przez niezależne laboratorium. Ponadto aby wzmocnić działanie kosmetyków zostały zastosowane efektywne stężenia naturalnych składników aktywnych o udowodnionej, wysokiej skuteczności m.in. liczne ekstrakty i kompleksy roślinne, peptydy, witamina E oraz oleje.  Dla twórczyń marki, Agnieszki Śliwy i Małgorzaty Krzemińskiej najistotniejsze było, by substancje użyte w recepturach pochodziły ze zrównoważonych upraw i występowały w naszej strefie geograficznej, dzięki czemu wykluczono konieczność odległego transportu, który przyczynia się do zwiększania śladu węglowego. Stąd też w kosmetykach znalazły się oleje i ekstrakty pochodzące z maku polnego, melisy, nagietka, pomidora, ogórka czy róży. Produkty marki VeGaya powstały w zakładach czerpiących energię ze źródeł odnawialnych i są zamknięte w opakowaniach, które nadają się do recyklingu lub ponownego użycia. W kosmetykach nie ma w nich takich składników, jak: SLS, PEG, parabeny, pochodne ropy naftowej czy mikroplastik.

Wyjątkowa współpraca

Marka VeGaya powstała przy współpracy z firmą Mokosh Cosmetics, producentem  naturalnych kosmetyków ekologicznych, które zdobyły uznanie w oczach świadomych konsumentów nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

– Przy tworzeniu marki VeGaya za cel przyświecało nam stworzenie niezwykle skutecznych, funkcjonalnych, dopasowanych do realnych potrzeb skóry kosmetyków, jednocześnie możliwie jak najbardziej  przyjaznych naszej planecie. Pierwszym i kluczowym wyzwaniem było znalezienie producenta, który spełni zarówno bardzo wysokie wymagania jakościowe, jak i będzie dzielił podobne do naszych wartości w sferze ekologii. Nasz wybór padł na Mokosh Cosmetics, którego produkty znamy i cenimy od lat i któremu tak jak nam, troska o środowisko jest bliska sercu – mówią twórczynie marki, Agnieszka Śliwa i Małgorzata Krzemińska. – Praca nad VeGaya była długą, czasami pełną wyzwań, ale też niezwykle satysfakcjonującą przygodą. Mamy nadzieję, że pokochacie tę markę tak mocno, jak my! – dodają.

O produktach VeGaya

W bogatej ofercie kosmetyków VeGaya znajdziesz:

  • nawilżająco-odżywczy krem do twarzy jabłko,
  • regenerujący krem do twarzy anti-pollution mak,
  • wygładzający krem do twarzy anti-aging róża,
  • odżywczo-łagodzące serum do twarzy ogórek,
  • nawilżający żel do mycia twarzy jabłko,
  • oczyszczający olejek do demakijażu anti-aging mak.
  • nawilżający balsam do ciała winogrono,
  • ujędrniający balsam do ciała pomidor,

 

Produkty marki VeGaya są dostępne wyłącznie w sieci Kontigo. Można je nabyć zarówno w sklepie online, jak i w 31 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: