„Randka ze Sztuką” już 14 lutego! Zapraszamy

Właśnie w tej chwili, gdzieś na świecie, ktoś przeżywa pierwszą miłość, doświadcza pierwszego pocałunku, drżenia rąk, głosu i serca… Zabierz swoją połówkę na niezapomnianą randkę do V.A. Gallery Poland, by poczuć takie emocje w otoczeniu i za sprawą sztuki!

 

 

“ROMANS ZE SZTUKĄ” to kolejny, nieszablonowy projekt V.A. Gallery Poland.

W środę 14 lutego 2024 r. w V. A. Gallery Poland, będzie miało miejsce trzecie z  cyklu spotkań zatytułowanych “Romans ze Sztuką”, podczas którego będziemy uczestniczyć w prelekcji na temat miłości w dziełach sztuki.

Oprócz aspektów edukacyjnych, spotkania będą też idealną okazją do podziwiania i nabywania polskiej sztuki współczesnej i delektowania się rozmową z jej Twórcami.

Kiedy?  14 Lutego 2024, godzina 18.00, V.A. Gallery Poland

Gdzie? ul. Wierzbowa 162 Poznań – Wysogotowo

Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland

PARTNERZY WYDARZENIA: Stowarzyszenie Metal Merge

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/7051798271602244

V.A. Gallery Poland to synonim kreatywności to miejsce prezentacji, promocji i sprzedaży, ale – co ważne i wyjątkowe – też edukacji.

Od 2011 roku tworzymy nowe, nietypowe spojrzenie na promocję sztuki.

Prezentujemy ofertę nie tylko w przestrzeni wirtualnej, ale równocześnie stanowimy realny i ceniony salon kulturalny. Konsekwentnie realizujemy misję uwrażliwiania odbiorców na polską sztukę współczesną, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Mając ambicję, by nie robić tego w oparciu o tradycyjne i znane powszechnie formy prezentacji artystów i ich dorobku, nieustannie poszukujemy nowych form upowszechniania sztuki. Znajduje to odzwierciedlenie w licznych inicjatywach, m.in. w cyklu spotkań „Mariaż sztuki z biznesem”.

https://www.va-gallery.pl/

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: