Przed tobą To, co niespodziewane!

Zdeterminowana kobieta, znana jako „żelazna dama” i zwariowany, zbuntowany romantyk – brzmi jak duet idealny, który sprosta każdym wyzwaniom. Czy jednak ich nieszablonowe pomysły oraz determinacja wystarczą, aby ochronili swoje firmy przed niebezpiecznymi grupami przestępczymi? Wyrusz w podróż z Tamarą Samujło do Korei Południowej i przekonaj się, jaki będzie finał tej niezwykłej współpracy! Nad firmą Kurdyń SA zbierają się czarne chmury.

 

 

Nieoczekiwane naruszenie warunków umowy przez południowokoreańskiego kontrahenta wymaga podjęcia zdecydowanych kroków. Na negocjacje do Seulu zostaje wysłana dyrektor zakupów, Jagna Kiedrowska, znana współpracownikom jako „żelazna dama”. Pod tą twardą maską skrywa traumatyczne wspomnienia, które zaowocowały depresją i nękającymi ją atakami paniki.

Szybko okazuje się, że pobyt w Korei ma na Jagnę dobroczynny wpływ: po raz pierwszy od kilku lat przesypia całe noce, a w jej głowie pojawiają się pełne spokoju i optymizmu myśli.

Największą niespodziankę przynosi jej spotkanie z Ho-Jinem, prezesem Cheon IND, prywatnie nieco zwariowanym i zbuntowanym romantykiem. To właśnie on sprawia, że mur wokół serca Jagny z dnia na dzień zaczyna kruszeć. Czy ich determinacja i nieszablonowe pomysły wystarczą, by ochronić obie firmy przed działaniami coraz bardziej niebezpiecznych grup przestępczych?

Myślała, że wiele już przeżyła i dużo wie, ale przypadek córki udowodnił jej, że powiązanie bratnich dusz nie zważa na czas ani przeszkody, a ich losy przeplatane są przez wszechświat na wiele, choćby najbardziej nieprawdopodobnych, okoliczności. Jeśli mają się spotkać, nic ich nie ograniczy: kultura, wiek, religia. Nic.

Jak potoczy się ta nietuzinkowa historia? Dowiedz się, czytając książkę! Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/to_co_niespodziewane

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: