“Hektor i Cyberprzygody”: Nowa Książka Edukacyjna dla Dzieci Promuje Bezpieczeństwo w Internecie

Współpraca autorki Renaty Kamińskiej z Europejski Klub Kobiet Biznesu ma na celu wzmocnienie świadomości cyfrowej wśród najmłodszych.

 

 

 

W dzisiejszych czasach, gdy dzieci spędzają coraz więcej czasu online, kwestia ich bezpieczeństwa w sieci nigdy nie była ważniejsza. Rozumiejąc tę potrzebę, Renata Kamińska, autorka książek dla dzieci, pod patronatem Europejski Klub Kobiet Biznesu, ma przyjemność ogłosić premierę swojej najnowszej książki “Hektor i Cyberprzygody: O bezpieczeństwie dzieci w sieci”. Książka ta jest nie tylko fascynującą opowieścią, ale także nieocenionym źródłem wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po cyfrowym świecie.

“Hektor i Cyberprzygody” to interaktywna podróż, podczas której młodzi czytelnicy, wraz z sympatycznym bohaterem – psem Hektorem, uczą się, jak rozpoznawać potencjalne zagrożenia w internecie i jak sobie z nimi radzić. Poprzez angażujące opowiadania i łatwe do zrozumienia lekcje, książka ta ma za zadanie wyposażyć dzieci w narzędzia niezbędne do bezpiecznego korzystania z internetu.

Europejski Klub Kobiet Biznesu jako patron książki, odgrywa kluczową rolę w promowaniu tej ważnej publikacji. – W Klubie zawsze stawiamy na rozwój i bezpieczeństwo naszych najmłodszych. Wspieranie projektów takich jak ‘Hektor i Cyberprzygody’ to dla nas krok ku budowaniu świadomej i bezpiecznej przyszłości w cyfrowym świecie.

Książka “Hektor i Cyberprzygody: O bezpieczeństwie dzieci w sieci” jest już dostępna w sprzedaży: https://www.hectorandfriends.com/pl/product/hektor-i-cyberprzygody/ .

Zapraszam do lektury

Renata Kaminska

*** Książkę poleca Imperium Kobiet.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: