Polki coraz chętniej biorą udział w kosmetycznych wieczorach SPA

Nawet 93% Polek potwierdza, że kobiety powinny dbać o siebie. Większość z nas uznaje kanon piękna, zgodnie z którym w trendach jest młodość. I chociaż czasu nie da się niestety zatrzymać, to stawiamy na pielęgnację naszego ciała, która pozwoli zahamować oznaki starzenia się skóry. Zmarszczki, cellulit i rozstępy są dzisiaj zdecydowanie passe.

 

Ogromną popularnością cieszą się gabinety kosmetyczne oraz kliniki medycyny estetycznej. Nie ma jednak wątpliwości, że korzystanie z ich usług wiąże się nierzadko z dużymi wydatkami. Nie każdą z nas na takie stać. Okazuje się jednak, że świetną alternatywą dla profesjonalnych zabiegów upiększających, są wieczorki SPA w zaciszu domowego ogniska. Chętnie urządzamy takie nie tylko samotnie, ale także w towarzystwie najlepszych przyjaciółek. Dzięki temu mam wtedy czas nie tylko na relaks, ale też długie rozmowy o życiu.

Ciekawą opcją na organizację wieczoru SPA przy wykorzystaniu najlepszej jakości kosmetyków, jest zaproszenie konsultantki renomowanej firmy kosmetycznej, która w ten sposób przedstawi nam swoją propozycję dedykowanych środków o skutecznym działaniu. Taką może być konsultantka Arbonne, która nie tylko poświęci nam czas na omówienie produktów pielęgnacyjnych, ale wykona też zabiegi z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i potrzeb. Dzięki temu dokładnie wiemy, który kosmetyk wybrać i jak go stosować na co dzień.

Oczywiście, wieczór SPA można też przeprowadzić bez wykwalifikowanej konsultantki, ale trzeba liczyć się z tym, że wtedy nie osiągniemy tak spektakularnych efektów. Dodajmy do tego, że przybycie profesjonalistki do domu, który pełen jest potencjalnych klientek, jest dla niej świetną formą promocji. To właśnie dlatego prezentacja kosmetyków i zabiegi upiększające są najczęściej bezpłatne. Dają za to ogrom korzyści. Po pierwsze można poznać i przetestować kosmetyki Arbonne. Po drugie zyskujemy wiedzę na temat składu i sposobu ich użycia. Nierzadko możemy liczyć też na doradztwo względem wyboru najlepszej serii środków pielęgnacyjnych.

Nie da się ukryć, że wieczorki SPA są coraz częściej realizowaną formą spędzania wolnego czasu. Przede wszystkim pozwalają na pełne odprężenie, ale również korzystne efekty względem wyglądu naszego ciała i stanu skóry. To takie 3 w 1, bo dodatkową zaletą jest też przecież wspólnie spędzony czas z przyjaciółkami, którego przeważnie nam brakuje. Kolejnym walorem są też niskie koszty, bo przecież inwestycja w dobrej jakości kosmetyki jest i tak o wiele mniejsza niż wybranie się na serię zabiegów w gabinecie piękności.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: