#PokochajBieganie! Najnowsza kolekcja butów EQUIPE od marki Diadora

Diadora to kultowa włoska marka, która sport ma wpisany w swoje DNA. Założona w 1948 roku, zasłynęła jako firma produkująca sprzęt narciarski. Z upływem lat zaczęła poszerzać swoją ofertę o odzież i obuwie dla piłkarzy, tenisistów i wreszcie – dla biegaczy. Jakość marki ze słonecznej Italii pokochały tysiące osób na całym świecie. I nie dotyczy to tylko tych, którzy związani są ze światem sportu.

 

Najnowsza kolekcja butów EQUIPE dzieli się na dwie kategorie. W jej skład wchodzi but biegowy EQUIPE CORSA oraz reszta bardziej casualowych modeli (np. EQUIPE ITALIA, czy EQUIPE MAD ITALIA), wykonanych ręcznie, z najlepszej jakości włoskich skór.
EQUIPE CORSA SS2021 to wyraz hołdu dla pierwszego modelu obuwia biegowego od marki, który powstał w latach 70.

Nowa wersja, o odświeżonym i innowacyjnym designie jest ultralekka – but waży tylko 210 gramów. Stworzone zostały z półprzezroczystej, nylonowej siateczki oraz mikrofibry PU.

Warta uwagi jest sprężysta pianka DD ANIMA wewnątrz buta, która odpowiada za odpowiedni balans, napęd, absorbowanie wstrząsów oraz zapewnia systematyczny zwrot energii włożonej w każdy krok. Przyśrodkowy stabilizator stworzony do kontrolowania skrętu w obszarze podparcia stopy, gwarantuje lekkość i stabilność bez zmiany amortyzacji. Pięta jest bardziej odporna na ścieranie się dzięki wykorzystaniu technologii DURATECH 5000 polegającej na użyciu specjalnej wysokogatunkowej i wytrzymałej gumy. To wszystko sprawia, że EQUIPE CORSA znajdą swoje zastosowanie zarówno w terenie naturalnym, jak i na asfalcie.

Kampania EQUIPE pojawiła się w tym sezonie pod hasłem #VogliAMOCorrere, co w wolnym tłumaczeniu oznacza – „chcę, żebyś pokochał/a biegać”. Buty z kolekcji dedykowane są zapalonym biegaczom, ale także tym, którzy „biegają” każdego dnia, w ramach codziennych aktywności i obowiązków.

Spacer? Festiwal muzyczny? Podróż w nieznane? Niech te buty staną się podstawą każdego wyjścia. Zostały stworzone z pasją, tak bycie mogli robić wszystko to, co kochacie. Bez ograniczeń.

Buty Diadora EQUIPE dostępne są na stronie oficjalnego dystrybutora: www.mmsport.pl.

Modele biegowe włoskiej marki znajdziemy również w wybranych sklepach specjalistycznych.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: