Piękna zima z CELEBRATION od Fyrklövern! Aranżacja stołu w bieli, szarości i srebrze

Zimowe, mroźne krajobrazy z całą pewnością mogą zachwycać swym pięknem. Chłodne kolory, spokojne tonacje, biel przetykana połyskiem srebra – to wszystko podziwiać możemy obserwując śnieżną scenerię. Tak wspaniałe widoki mogą stać się znakomitą inspiracją do aranżacji stołu. I to nie tylko tej na szczególne uroczystości – zawsze bowiem warto zadbać o to, by wspólny posiłek stał się jednocześnie okazją do celebracji piękna. Oto propozycja Fyrklövern – aranżacja z wyjątkową kolekcją CELEBRATION, z typowo zimowymi dekoracjami, ale też z akcentami zwiastującymi nadejście wiosny.

 

 

Co jest niezbędne do stworzenia stylowej aranżacji stołu? Z całą pewnością pomysł i ciekawa inspiracja. Znaleźć je można wszędzie – a te najbardziej oryginalne zaczerpnąć możemy z otaczającej nas natury. W zimowym czasie dostarcza nam ona niezwykłych wrażeń estetycznych, potwierdzając, że stonowane, chłodne odcienie mogą prezentować się nadzwyczaj efektownie, także na stole. Niezbędna też będzie oczywiście piękna porcelana – wykonana z najwyższą dbałością o każdy detal, o ciekawym, ponadczasowym wzornictwie.

Właśnie taka jest kolekcja CELEBRATION Fyrklövern, zaprojektowana przez artystkę Anne Rosslien. Poszczególne elementy tego serwisu mają falisty kształt, co przyciąga wzrok i tworzy wspaniały efekt. Ręcznie malowane platynowe krawędzie stanowią stylowe zdobienie. Kolekcja CELEBRATION jest wykonana z porcelany skaleniowej. Dzięki minimalistycznej stylistyce i klasycznemu charakterowi, stanowi doskonałą propozycję na każdą okazję.

Porcelana CELEBRATION perfekcyjnie zaprezentuje się w aranżacji w zimowych tonacjach kolorystycznych – szarościach, srebrze i złocie. Warto wprowadzić też naturalne akcenty dekoracyjne, na przykład kawałki drewna z korą czy kule wykonane z ekologicznego papieru. Wyrafinowanego stylu dodadzą efektowne złote sztućce z kolekcji DIAMOND Fyrklövern. Z kolei ciekawym kontrastowym przełamaniem będą lniane serwetki w kolorze ciemnego granatu.

A wszystkich, którzy wypatrują już wiosny, z całą pewnością ucieszy bukiet tulipanów z gałązkami wierzby. To nieodzowny znak, że przepełnione słońcem wiosenne dni nadejdą już wkrótce!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: