Paryski świt Magdaleny Leszner-Skrzecz – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Paryski świt Magdaleny Leszner-Skrzecz

Patronat medialny Imperium Kobiet

W piątkowy wieczór 18 listopada odbyło się paryskie spotkanie w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi. Podczas wieczoru, który poprowadziła Kamila Matejewska – właścicielka Galerii Prime Art, mogliśmy przenieść się do Paryża.

]]>

Posłuchaliśmy francuskiej muzyki w wykonaniu utalentowanej Pani Marty Dabkowskiej, która swym głosem wprowadziła nas w klimat tego cudownego miasta. Goście przy świecach i lampce wina mogli obejrzeć stolicę Francji oczami pisarki i artysty Magdaleny Leszner-Skrzecz. Paryż – trochę zaczarowany oraz uśpiony jak w kadrze starego filmu stanowił uzupełnienie książki „Paryski Świt”.

Pani Sylwia Kołowacik, która założyła portal O północy w Paryżu – przeczytała wybrany przez siebie fragment lektury. Goście mieli okazję spytać o kulisy powstania „Paryskiego świtu”, fascynację sztuką oraz historię miasta. Ale przede wszystkim każdy mógł zdobyć książkę wraz z dedykacja i autografem. Pani Magdalena podkreślała ogromną przyjemność ze spotkania z czytelnikami, którzy bardzo licznie przybyli tego dnia do kawiarni AOIA.

Ogromną radość sprawiła wszystkim rozmowa o Paryżu, możliwość przeniesienia się choć na chwilę do tego cudownego miasta. Mnóstwo pozytywnych i ciepłych słów. Chwile wzruszeń pozostaną w pamięci autorki. Spotkanie odbyło się dzięki współpracy Pani Magdaleny z Galerią Prime Art z Łodzi oraz AOIA.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły znane i cenione media oraz firmy: Wydawnictwo Novae Res, Świat Elit, Imperium Kobiet, Moda w Polsce, Agencja 8Bteam, Kobbieciarnia.pl, Damosfera, Feszyn.com, Planeta Kobiet, O północy w Paryżu, Essentia, Przepisy na Widelcu, Łódź jest kulturą, Kiwiportal, Młodzi w Łodzi.

Fotografie można jeszcze oglądać do 13 grudnia, a zakupić w Galerii Prime Art. Każda z nich jest osobiście podpisywana przez autorkę. Książki są do nabycia w empik.com oraz bezpośrednio u autorki http://codedefemme.blogspot.com/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: