Otwarcie Klubu Imperium Kobiet w Krakowie – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Otwarcie Klubu Imperium Kobiet w Krakowie

Promocja Szczypty Luksusu

24 października w ekskluzywnej restauracji AMBASADA PACYFIKU odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Imperium Kobiet w Krakowie połączone z promocją książki „SZCZYPTA LUKSUSU”.

]]>

Ponad 40 wyjątkowych kobiet pojawiło się w sobotni wieczór w hotelu Na Gródku, który w swoim podziemiach kryje elegancką restaurację polinezyjską serwującą dania kuchni Nowej Zelandii.

Spotkanie otworzył dr Dariusz Zdziech, badacz regionu Australii i Oceanii oraz Ilona Adamska – wydawca Imperium Kobiet i autorka książki „Szczypta luksusu”. W trakcie spotkania degustowano wykwintne małże nowozelandzkie przyrządzane przez szefa kuchni Ilonę Zdziech na różne sposoby, wyborne szampany od marki Willan Champagnes. Podczas spotkania pojawił się pyszny tort – niespodzianka firmy Steskal, który okazał się być prezentem od telewizji MTV24.TV, od lat wspierającej wszelkie działania wydawnictwa I.D.MEDIA.

Klubu Imperium Kobiet powstał w sierpniu tego roku i ma za zadanie wspieranie i integrowanie czytelniczek magazynu, które chcą od życia więcej, które są ciekawe świata i pragną poznawać wyjątkowe miejsca, osoby.

To był naprawdę wyjątkowy wieczór. Nie spodziewałam się tak serdecznego przyjęcia. Pojawiło się znacznie więcej pań niż zakładaliśmy. Wieczór z doskonałą kuchnią nowozelandzką, wybornymi trunkami, ale przede wszystkim z niesamowitą energią! Restauracja z kolei to miejsce, do którego na pewno wrócę. I to już 25 listopada na spotkanie w ramach KOBIETY Z PASJĄ – zapowiada Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet.

fot. Jakub Gadzalski

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: