Moda a biznes vol.2 – branżowa konferencja we Wrocławiu

9 czerwca 2018 r. (sobota) we Wrocławiu odbędzie się konferencja o tematyce modowej, będącej częścią wydarzenia Project Fashion. Organizatorem jest agencja modelingowa Spot Management, DH Renoma we Wrocławiu oraz salon Empik w Renomie.

 

Project Fashion to wydarzenie poświęcone modzie. W skład Project Fashion wchodzą: pokazy mody, warsztaty oraz konferencje. Jego celem jest popularyzacja współczesnej mody wśród mieszkańców Wrocławia, a także ukazanie, że branża fashion to dziedzina życia i biznes, który wymaga profesjonalnej wiedzy. Konferencja „Moda a biznes vol.2” jest czwartą edycją Project Fashion.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13.00 w salonie Empik w Renomie. Planowany czas zakończenia to godzina 14.30.

Prelegentami są (kolejność wystąpień):

Linda Parys. Fotografka mody i sztuki, współzałożycielka Fu-Ku – pierwszego we Wrocławiu i jednego z pierwszych w Polsce butiku z autorską modą oraz designem polskich projektantów. Linda współpracuje z galeriami sztuki, markami z branży lifestyle i lokalnymi artystami. Wyznaje zasadę Think Big & Act. Temat wystąpienia: Kampanie modowe z kontrowersją w tle.

Agnieszka Zawadzka i Marta Niemczyńska. Założycielki pierwszej w Polsce Biblioteki Ubrań. Marta Niemczyńska ukończyła dziennikarstwo, a przez wiele lat pracowała jako manager sklepu również w Niemczech. Agnieszka Zawadzka jest studentką Komunikacji Wizerunkowej i od 3 lat bada zjawisko sharing economy w Polsce i w Niemczech. Temat wystąpienia: Budowanie alternatywnej marki na rynku mody slow.

– Ostatnim prelegentem będzie Dermapuls – Centrum medycyny estetycznej i lasowej.

Wstęp wolny!

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: