Miłość zrodzona z ciszy

Jolanta Kosowska, autorka wielu powieści obyczajowych i chwytających za serce romansów przygotowała coś specjalnego na zbliżające się, zimowe wieczory. Wyjazd do Drezna miał być dla Ewy nowym początkiem. Nie spodziewała się jednak, że dzięki tej decyzji spełni się jej największe marzenie. Czy w świąteczną noc spotka się z kimś pod jemiołą?

 

 

Ewa to ambitna absolwentka architektury wnętrz, która z powodu konfliktu w pracy wyjeżdża do Drezna i znajduje zatrudnienie w domu opieki. Młoda kobieta nie posiada żadnego doświadczenia w zawodzie, ale jej empatia oraz pozytywna energia sprawiają, że szybko zdobywa sympatię współpracowników i staje się ulubienicą podopiecznych.

Wszystko się zmienia, kiedy Ewa niespodziewanie otrzymuje prezent bożonarodzeniowy od jednej z mieszkanek domu seniora. Kobieta chce pomóc dziewczynie w spełnieniu marzenia o założeniu własnej firmy. Ewa przyjmuje podarunek i od razu rzuca się w wir pracy.

Jesienią podejmuje się remontu pewnej tajemniczej posiadłości. Nie spodziewa się, że nowe zlecenie może stać się dla niej nie tylko początkiem wielkiej kariery, lecz także… czegoś znacznie ważniejszego. W czasie świąt w starej rezydencji, pachnącej igliwiem i cynamonem, Ewa będzie miała szansę znaleźć to, do czego tak bardzo tęskniło jej serce.

– Mów ciszej! – szepnęłam. – Ktoś może nas usłyszeć.

– Ja nie mówię nic złego. Nic, co mogłoby kogoś oburzyć.

Pamiętam każdy szczegół tej naszej nocy. Ta noc wraca do mnie w snach. Poczułam, że się rumienię. Serce biło mi szybko i głośno. Ja też pamiętałam każdy szczegół tamtej nocy.

Czy w trakcie świąt w rezydencji Ewa odnajdzie wszystko, czego szuka? Przekonaj się, czytając powieść!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:  https://bit.ly/Cicha_noc_Jolanta_Kosowska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: