Kolekcja inspirowana kultowym serialem „Rick and Morty” już w Empiku!

Genialny naukowiec Rick i jego wnuk Morty wkraczają na salony! Empik w ramach współpracy z Warner Bros. Discovery Global Consumer Products prezentuje najnowszą kolekcję gadżetów „Rick and Morty” inspirowaną przygodami bohaterów kultowego serialu animowanego Adult Swim. Niezwykłe podróże po odległych galaktykach zostały ukazane na kubkach, butelkach termicznych czy lunchboxach, a także barwnych torbach i workach, nerkach, skarpetach czy notesach.

 

 

Zwariowany świat Ricka i Mortiego już teraz jest na wyciągnięcie ręki! Już od 8 lutego w salonach Empik i na empik.com można znaleźć szeroki wybór akcesoriów z wizerunkami postaci, które zabiorą każdego w podróż po dalekich krainach i alternatywnych rzeczywistościach, przedstawiających przygody, w jakie Rick i Morty wpadają dość regularnie.

Co znajdzie się w kolekcji?

Butelka termiczna czy skarpetki z wizerunkiem Ricka i Mortiego przydadzą się podczas wypraw – tych małych i dużych. Podobnie, praktyczny workoplecak i kolorowa torba wraz z zabawnymi przypinkami ukazującymi między wymiarowe eskapady głównych postaci. Uśmiechu w pracy czy podczas nauki dostarczą artykuły papiernicze z motywami serialu w tym notes, teczka, piórnik wraz z ołówkami czy planner na biurko. Niezwykłe wrażenia gwarantowane!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: