Joanna Czerny – doradca elitarnych klientów

– Należę do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu już równy rok. Bardzo dużo koleżanek z tej grupy biznesowej są moimi klientkami. Wiele z nich prosi mnie o porady w najważniejszych kwestiach biznesowych. Obsługuję również klientki spoza klubu, a także mężczyzn biznesmenów. – mówi Joanna Czerny, doradca życiowy, numerolog.

 

 

 

Z naszych wcześniejszych rozmów wiem, że oferowane przez Ciebie konsultacje mogą dotykać różnych tematów: biznesu, finansów, partnerstwa, miłości i zdrowia. Dzisiaj chciałabym, abyś powiedziała czytelniczkom coś więcej o konsultacjach biznesowych.

Gdy rozpoczynałam swoją działalność zawodową zauważałam pewien trend. Mężczyźni najczęściej pytali o swoje biznesy, inwestycje, ścieżki zawodowe, strategie, plany. Natomiast, kobiety w dużej większości zwracały się do mnie z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu miłosnego. Dziś wygląda to nieco inaczej. Potrzeba analiz uczuciowych i partnerskich pozostała u pań i pojawiła się u mężczyzn, a dodatkowo u kobiet powstała chęć uczestniczenia w konsultacjach o charakterze biznesowym. Pod względem tematów poruszanych przez moich klientów widzę wyraźnie, że coraz więcej kobiet odnosi sukcesy na polu zawodowym i ta sfera staje się dla nich równie ważna, jak rodzina i związki uczuciowe.

Tak, z perspektywy swojej profesji również to zauważam. Sama jesteś przecież członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i należysz do grona kobiet bizneswoman.

Tak, zgadza się należę do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu już równy rok. Bardzo dużo koleżanek z tej grupy biznesowej są moimi klientkami. Wiele z nich prosi mnie o porady w najważniejszych kwestiach biznesowych. Obsługuję również klientki spoza klubu, a także mężczyzn biznesmenów.

No właśnie … kto jest Twoim klientem?

Właściciele dużych firm, pracownicy piastujący wysokie stanowiska w korporacjach, a także mali przedsiębiorcy, dopiero rozwijający swoje biznesy. Do grona klientów potrzebujących rozmów biznesowych mogę śmiało również zaliczyć polityków. Ci wydaje się najbardziej potrzebują drogowskazu, konkretnych podpowiedzi i ostrzeżeń. Jako członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i właścicielka własnej marki doskonale wiem na czym polega biznes. Stąd rozumiem potrzeby moich klientów, co pozwala mi skutecznie im pomagać.

Masz na koncie wiele osiągnięć. Jesteś autorką i wydawcą jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych, nagrodzonej za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Idol 2021 organizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych. Jesteś współautorką moich książek, ekspertem w książkach Anny Guzior-Rutyny. Współpracujesz z ogólnopolskimi mediami, udzielasz wywiadów i stawiasz ogólnopolskie prognozy na zlecenie mediów. Wspierasz moją kampanię społeczną „Nie hejtuję-motywuję” i jesteś członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Stale się rozwijasz, np. studiując psychologię. Mówiłaś mi kiedyś, że klientki Cię zachęciły na te studia, dostrzegając w Tobie potencjał na świetnego psychologa. Rozwijasz się dla podniesienia jakości swoich usług. W mojej ocenie PRowca masz świetny wizerunek i patrząc na Twoje sukcesy mogę śmiało powiedzieć, że jesteś doradcą elitarnych klientów.

Dziękuję za taką pozytywną ocenę. Można tak powiedzieć, że jestem doradcą elitarnych klientów, ale tak naprawdę pomagam każdemu, kto tego potrzebuje.

Co oferujesz w ramach konsultacji biznesowych?  

Dla osób poszukujących odpowiedniej dla siebie ścieżki zawodowej wykonuję numerologiczną analizę predyspozycji zawodowych, łącząc ją z psychologiczną teorią Johna Hollanda. Analizuję osobowość, temperament, mocne i słabe strony oraz style radzenia sobie klienta w trudnych sytuacjach. To pozwala mi wskazać odpowiednie predyspozycje zawodowe klienta. Dodatkowo analizę tą uzupełniam prognozami na przyszłość z kart Tarota, szczególnie jeśli klient ma pomysł na biznes i chce wiedzieć, czy odniesie w nim sukces. Natomiast, dla osób prowadzących biznesy wykonuję analizę potencjału firmy i jej możliwości. Podpowiadam odpowiedni sposób działania, wskazuję przeszkody i trudności. Analizę numerologiczną uzupełniam o prognozy na przyszłość za pomocą kart Tarota. Oba narzędzia dywinacyjne wzajemnie się uzupełniają, dając pełen obraz obecnej sytuacji klienta i perspektyw na przyszłość.

Takie wsparcie w dzisiejszych czasach wydaje się być niezwykle cenne.

To prawda. Pandemia, wojna na Ukrainie, inflacja, kryzys gospodarczy to czynniki wywołujące w nas niepokój i strach, blokujące nasze działania i zatrzymujące nas w miejscu. Coraz więcej przedsiębiorców rezygnuje z inwestowania z obawy, że utopią środki finansowe w nietrafionych inwestycjach i poniosą straty. Jak sama wiesz, firma musi się rozwijać, aby utrzymać się na rynku. Dlatego coraz więcej mam klientów odczuwających strach o swoją najbliższą przyszłość, co jest zupełnie zrozumiałe. Ja jestem o tego, aby znaleźć dla nich najlepsze rozwiązanie na najbliższe lata.

Dziękuję za ciekawą i inspirującą rozmowę.

Dziękuję również.

Joanna Czerny – magister pedagogiki resocjalizacyjnej, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Studentka psychologii. Doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart tarota dla osób niewidomych i słabowidzących.

tel. 506 098 225

www.wrozkacesaria.pl

 

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: