Jak przygotować się do pierwszej randki? Krótki poradnik

Wybierasz się na pierwsze spotkanie z nowo poznaną kobietą? A może interesujący mężczyzna zaprosił cię na romantyczną kolację? Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku nie obejdzie się bez stosownych przygotowań. Dziś podpowiadamy, o czym absolutnie nie można zapomnieć!

 

 

Odpowiedni outfit

Pierwszym krokiem podczas przygotowań do randki jest oczywiście skomponowanie odpowiedniej stylizacji. Na pierwszym spotkaniu warto postawić na klasykę, która obroni się w każdych okolicznościach. Oczywiście niezwykle istotne jest również samo miejsce spotkania, dlatego jeśli idziecie na romantyczną kolację, lepiej zrezygnuj ze sportowego obuwia.

Zadbaj o dłonie!

Nie bez powodu mówi się, że dłonie są wizytówką człowieka. Można z nich wyczytać naprawdę wiele! Z tego powodu zdecydowanie warto zatroszczyć się o nie przed pierwszą randką. Estetyczny manicure, odpowiednie nawilżenie i eleganckie dodatki w postaci pierścionków lub zegarka to absolutna podstawa. Pamiętaj, że nawet najlepsze perfumy z feromonami nie odwrócą uwagi od zaniedbanych dłoni!

Przyciągający zapach

Ostatnim elementem, którego pod żadnym pozorem nie można pominąć podczas przygotowań do pierwszej randki, jest oczywiście odpowiedni zapach. Jeśli chcesz dodać sobie pewności siebie i stać się w oczach potencjalnego partnera osobą bardziej atrakcyjną i interesującą, postaw na sprawdzone perfumy z feromonami, które w relacjach damsko-męskich potrafią zdziałać prawdziwe cuda, a jednocześnie obłędnie pachną!

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: