Francja- elegancja od Axami

Francja- elegancja od Axami
1

Francja- elegancja od Axami
2

Francja- elegancja od Axami
3

Francja- elegancja od Axami
4

Francja- elegancja od Axami
5

Francja- elegancja od Axami
6

Kobiecość, nieprzemijająca klasyka i szyk – tak w skrócie można określić wyznaczniki stylu, który króluje nad Sekwaną. Te trzy proste zasady sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy mowa o bieliźnie.

 

Klasa Francuzek jest podziwiana przez kobiety na całym świecie – bez względu na szerokość geograficzną. Ponadczasowe ubrania, modne detale, geometryczne wzory i stonowane kolory – to wyznaczniki stylu, które sprawiają, że nie można pomylić go z żadnym innym! Nie wystarczy jednak mieć w swej szafie fasony, które są noszone na ulicach Paryża, Cannes czy Nicei od lat: nieśmiertelny trencz, pudełkowy żakiet czy elegancką koszulę z modnym detalem. Ważne jest również to, jaką bieliznę wybieramy, by zapewnić naszym stylizacjom efekt niewymuszonego szyku. Doskonale wie o tym uwielbiana przez kobiety marka Axami, której najnowsza, niezwykle kobieca kolekcja Candy Shop została zaprezentowana w luksusowej sesji zdjęciowej zrealizowanej na południu “słodkiej Francji”.

Autorzy projektu: fotograf Audrey Bieber, stylistka Julie Eulalie i makijażystka Agnès Deal postanowili pokazać piękno projektów Axami nieprzypadkowo wybierając jako tło klimatyczne wnętrza czy romantyczne zaułki. W roli modelki wystąpiła doskonale znana wielbicielkom marki Thinia Ton. Praca tak znakomicie dobranego grona profesjonalistów przyniosła zachwycające rezultaty: wystarczy rzut oka na efekty sesji zdjęciowej, by zakochać się w eleganckich koszulkach czy komplecikach od Axami, które skupiają uwagę na pełnych kształtach, akcentują atuty sylwetki oraz nadają zmysłowego oblicza każdej stylizacji!

Efekt? Sesja zdjęciowa marki to pochwała kobiecości, obok której nie można przejść obojętnie – zwłaszcza, gdy planujemy romantyczny weekend na południu Francji.

 

OPIS SESJI:

Photographer: Audrey Bieber

Model: Thinia Ton

Creator stylist jewels: Julie Eulalie

Make-up: Agnès Deal

Logistics Lighting: Anthony Blanchard

Location: Studexpo-Atria

Shooting director and styling look: Valessence/ AXAMI-EVENTS

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: