W zgodzie ze sobą, w zgodzie z trendami. Kolekcja bielizny CHANGE na sezon wiosna-lato 2023

Utęskniona wiosna wreszcie u nas zawitała, wiosenne trendy pojawiają się także w kobiecych strojach na ulicy… Warto pomyśleć także o bieliźnie w lżejszej, jaśniejszej odsłonie, która stanowi fundament każdej stylizacji. Piękna, modna bielizna w energetycznych kolorach doda Ci pewności siebie i sprawi, że świetnie poczujesz się we własnym ciele. Sprawdź propozycje CHANGE Lingerie na sezon wiosna/lato 2023.

 

 

 

 

 

 

W zgodzie ze sobą, w zgodzie z trendami

Co króluje w tym sezonie? Przygotuj się na eksplozję letnich kolorów, sensualne koronki, uwodzicielskie transparentności oraz subtelne hafty. Jak na duńską markę przystało, wszystko okraszone detalami dopracowanymi w każdym calu. I najważniejsza rzecz, która nigdy nie wychodzi z mody i jest totalnie ponadczasowa – idealne dopasowanie, które gwarantuje szeroka rozmiarówka (ponad 88 rozmiarów biustonoszy) oraz profesjonalny, bezpłatny brafitting, który jest dostępny we wszystkich salonach stacjonarnych oraz w sklepie online na video-chacie.

Dołącz do Club CHANGE VIP+ i korzystaj z rabatu 40% na wszystko aż do końca roku

Z okazji otwarcia 300 salonu na świecie (w Polsce 33 salony) marka uruchomiła nowatorski program lojalnościowy Club CHANGE VIP+. Dołączając do jego subskrybcji zyskujemy nielimitowany dostęp do rabatu 40% na wszystkie produkty aż do końca roku. Rejestracji dokonuje się wnosząc jednorazową opłatę w wysokości 50 zł, która od razu umożliwia zakupy z rabatem 40% we wszystkich salonach regularnych oraz w sklepie online. Rabat uzyskany przy zakupach już za 125zł rekompensuje w pełni koszt zakupu subskrybcji. Z każdym kolejnym produktem, z każdym kolejnym paragonem multiplikujemy korzyści. VIP+ to nowy poziom członkostwa w Club CHANGE, który przenosi Cię na nowy wymiar oszczędności. Dzięki niewielkiej opłacie zyskujesz rabat na wszystkie kategorie produktów w CHANGE:  bieliznę, stroje kąpielowe, bieliznę nocną, odzież domową, rajstopy i skarpety aż do końca roku. Co więcej, kupując prezent swojej córce, mamie czy przyjaciółce także korzystasz z przysługującego Ci rabatu. To nasza odpowiedź na szalejącą inflację – mówi Tariq Al- Sakkaf, członek Zarządu CHANGE Lingerie w Polsce.

W Twoim mieście nie ma jeszcze salonu CHANGE?
Skorzystaj z konsultacji w wirtualnym salonie brafittingowym

Działający od pandemii wirtualny salon brafittingowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że na stałe kontynuuje swoją działalność. Brafitterki nadal z powodzeniem dobierają biustonosze także online podczas dyżurów na czacie wideo. Klientki odwiedzające polską stronę www.change.com mają możliwość umówienia się na wideo czat w dogodnym terminie,  uprzednio informowane jak przygotować się do takiej wizyty w wirtualnym salonie (wystarczy zwykły centymetr).

Takie konsultacje to również oszczędność czasu – spotkanie trwa średnio 20, maksymalnie 40 min.  Umawiamy się z konkretną specjalistką na określoną godzinę i mamy gwarancję, że brafitterka poświęci czas tylko i wyłącznie nam. Dzięki  konsultacji brafitterskiej zwiększamy również pewność, że bielizna, którą otrzymamy po takich zakupach online będzie jak najlepiej dopasowana i nie będzie trzeba jej odsyłać.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: