Elegancja prosto z ulic – Sporty Casual

Elegancja prosto z ulic – Sporty Casual
Elegancja prosto z ulic 1

Elegancja prosto z ulic – Sporty Casual
Elegancja prosto z ulic 2

Elegancja prosto z ulic – Sporty Casual
Elegancja prosto z ulic 4

Elegancja prosto z ulic – Sporty Casual
Elegancja prosto z ulic3.

Czym jest sporty casual? To połączenie sportowego zacięcia z niewymuszoną elegancją codziennych stylizacji. Wybierając outfit tego typu, gwarantujemy sobie niesztampowy wygląd, a przede wszystkim – nieporównywalny komfort.

 

Futro w połączeniu ze sportowymi butami? Czemu nie! Pamiętajmy jednak, aby zachować umiar i element futrzany dobrać jako część kamizelki, który będzie pełnił wtedy bardziej funkcję dodatku niż części garderoby.

Sukienka długości midi i skórzana kurtka? To brzmi jak popularna stylizacja, po którą sięgamy, wybierając się do znajomych. Tym razem zamiast obcasów i małej torebki – płaskie, zdobione obuwie i workowata torba na ramię. Można inaczej!

Klasyczne połączeni czerni i bieli przełamiemy, wybierając je w roli bluzy i legginsów.

Jako akcesoria wybieramy czapkę z daszkiem, z subtelnym logo i dużą torbę z plecionymi rączkami. Zyskamy bardzo dziewczęcy, a jednocześnie sportowy wygląd.

Jeżeli nie wyobrażasz sobie wyjść z domu na płaskim obcasie, postaw na połączenie białych botków na słupku z lekko za dużą bluzą – swoją drogą, wyglądem przypominającą tą z szafy twojej drugiej połowy. Jak celebryci chowamy się za okularami muchami, a w rękę chwytamy małą torebkę.

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: