Bezpłatne warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” 21-go lutego w Katowicach!

Tym razem na warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” zapraszamy przyszłych rodziców z Katowic i okolic. Chcecie wzmocnić swoją wiedzę dotyczącą najbardziej interesujących Was zagadnień? Zapewniamy wspaniałych ekspertów i moc atrakcji. Będziemy 21-go lutego w Galerii Rondo Sztuki!

 

Młodzi rodzice zawsze mają mnóstwo pytań i niezgłębionych tematów dotyczących ciąży, porodu i pielęgnacji maleństwa. Jest to jak najbardziej naturalne, wręcz konieczne, bo skąd niby mają wszystko wiedzieć? Dzięki obecności ekspertów na naszych warsztatach, wyjdziecie z nich pewniejsi siebie i spokojniejsi. Zaproszeni goście będą służyć Wam swoją wiedzą, podczas wystąpień podzielą się mnóstwem informacji z reprezentowanych przez siebie dziedzin, a w czasie przerw będziecie mogli indywidualnie rozmawiać z ekspertami o najbardziej zajmujących Was kwestiach.

Nasz gość, Pani Agnieszka Maciąg podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i opowie jak wygląda jej przygoda z macierzyństwem. W planie warsztatów są m.in. wystąpienia:

 

  • Dr Katarzyny Farugi z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej – dowiecie się, jakie są sposoby radzenia sobie z ciążowymi dolegliwościami oraz metody wspierania zdrowia niemowlaka i reagowania na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia dziecka.
  • Aleksandry Duszy, Ekspertki z Polskiego Banku Komórek Macierzystych – która opowie na czym polega od podstaw bankowanie krwi pępowinowej i czy metoda ta jest skuteczna w leczeniu.
  • Osteopaty – opowie o tym, jakie aktywności są wskazane w ciąży oraz jak uniknąć bólów kręgosłupa i wad postawy.

 

Czekają na Was również atrakcyjne konkursy z nagrodami i upominki dla mam w podziękowaniu za udział!

Więcej szczegółów oraz zapisy:

http://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-Przygoda-z-macierzynstwem-21-go-lutego-w-Katowicach,12848,1.html

„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży w Katowicach

Galeria Rondo Sztuki, Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1 od godziny 16

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: